جمعه - 2020 مي 29 - 7 شوال 1441 - 9 خرداد 1399
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 205899
تاریخ انتشار : 27 فروردین 1396 13:14
تعداد بازدید : 1051

مدرسه علمیه نرجس خاتون (س) شهریار

آیین شیطان پرستی در دنیا

شیطان پرستی به معنی پرستش شیطان به عنوان قدرتی فوق العاده قوی و بسیار قوی تر و موثرتر از نیروهای خوب دنیوی همچون خدا است.


شیطان پرستی به معنی پرستش شیطان به عنوان قدرتی فوق العاده قوی و بسیار قوی تر و موثرتر از نیروهای خوب دنیوی همچون خدا است. در شیطان پرستی، شیطان به عنوان نماد قدرت و حاکمیت بر روی زمین، قدرتی به عنوان برترین قدرت دو جهان مورد توجه و پرستش قرار دارد و این دنیایی را که به عنوان دوزخ برشمرده می شود را قانونمند می کند. البته این تعریف بیشتر درباره نحله های سنتی شیطان پرست صادق است. در یک تعریف عام تر شیطان پرستی، پرستش قدرت پلیدی

 

شیطان پرستی نوین:

طبق یک بررسی شیطان پرستی نوین در انگلستان به وجود آمد که البته زیاد نیز تعجب برانگیز نیست؛ زیرا انگلیس یکی از کشورهایی است که جادوگران بسیاری داشته است. (جامعه شناسی شیطان پرستی، مریم سعادتی، پایگاه اینترنتی جامعه شناسی ایران)

ماجرا از این قرار است که در اوائل قرن نوزدهم بعضی از اشراف انگلستان ـ که عضو گروه فراماسونری Ordo Temple Orientis بودند ـ به رهبری سر فرانسیس داشود، گروه شیطان پرستان به نام باشگاه آتش جهنم را در شهر لندن تأسیس نمودند و از اوائل قرن نوزدهم شهر لندن مرکز شیطان پرستان در اروپا گردید. استفاده از مواد مخدر و انجام مراسم مبتذل جنسی، فعالیت اصلی این گروه های شیطان پرست را تشکیل می داد.

شیطان پرستی نوین بر خلاف شیطان پرستی کهن اعتقادی به وجود شیطان خارجی ندارد، بلکه شیطان را در طبیعت و در وجود هر انسانی می داند و این باطن هر کسی است که شیطان در آن وجود دارد. مراسم شیطان پرستی جدید مراسمی برای دعوت از شیطان باطنی و حس اهریمنی درونی است که با اعمال جنسی آرام و ارضا می شود. آنها جسم پرست هستند و اعتقاد دارند هر آنچه که وجود دارد مدیون آلت تناسلی آدمی است. دیگر اینکه انسان باید کامل ترین لذت جسمانی و جنسی را در این دنیا ببرد. آنها معتقدند که روح کسی که در دنیا لذت جسمانی لازم را نبرده است بعد از مرگ به این دنیا برمی گردد و لذت جنسی خود را کامل می کند. در مراسم شیطان پرستی جدید مخلوطی از اسپرم به همراه ادرار به عنوان آب مقدس بر روی حاضرین پاشیده می شود.

***جهت آشنایی با نمادهای شیطان پرستی روی لینک زیر کلیک کنید***

نمادهای شیطان پرستی


*** جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص همایش و دسترسی به دیگر بخش های سایت دبیرخانه همایش روی عکس زیر کلیک کنید***


***********************************************

* مطالب مرتبط :

معرفی  همایش «جنبش های معنوی نوظهور» (جمن) 

معرفی عرفان های کاذب و جنبش های معنوی نوظهور

مکتب اوشو - عرفان يا ضد عرفان

انديشه هاي عرفان حلقه

معارضه يوگا با دين مداري و مسلماني

حقيقت فرقه ايليا رام الله

آيين شيطان پرستي در دنيا

عرفان پائولو کوئيلو


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :