شنبه - 2018 آوريل 21 - 6 شعبان 1439 - 1 ارديبهشت 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 192943
تاریخ انتشار : 18 مهر 1395 11:17
تعداد مشاهدات : 84

نقش انگور در تغذیه سالم باتوجه به آیات و روایات

این تحقیق با عنوان «نقش انگور در تغذیه سالم با توجه به آیات و روایات» تدوین شده است و مختصراً بحثی پیرامون تغذیه و سلامت و همچنین به خواص انگور و ارزش طبی آن و جایگاه انگور در آیات و روایات پرداخته شده است. عنوان بخش اول تغذیه و سلامتی می باشد. در این بخش ابتدا درمورد تغذیه مطالبی را بیان کرده ام و بعد از آن به تعریف سلامتی و ارزش آن پرداخته ام و سپس چندین آیه در ارتباط تأمین مواد غذایی آورده ام. بخش دوم به نام انگور و ارزش طبی آن می باشد. ابتدا خواص انگور را بیان کرده ام و سپس مطالبی پیرامون روغن هسته انگور نوشته ام و پس از آن ارزش طبی انگور را مورد بررسی قرار دادم. عنوان بخش سوم تغذیه در قرآن و جایگاه انگور در آیات و روایات می باشد. ابتدا مطالبی پیرامون تغذیه در قرآن و سپس انگور در آیات و روایات را مورد بررسی قرار دادم.

این تحقیق با عنوان «نقش انگور در تغذیه سالم با توجه به آیات و روایات» تدوین شده است و مختصراً بحثی پیرامون تغذیه و سلامت و همچنین به خواص انگور و ارزش طبی آن و جایگاه انگور در آیات و روایات پرداخته شده است.

 

عنوان بخش اول تغذیه و سلامتی می باشد. در این بخش ابتدا درمورد تغذیه مطالبی را بیان کرده ام و بعد از آن به تعریف سلامتی و ارزش آن پرداخته ام و سپس چندین آیه در ارتباط تأمین مواد غذایی آورده ام.

بخش دوم به نام انگور و ارزش طبی آن می باشد. ابتدا خواص انگور را بیان کرده ام و سپس مطالبی پیرامون روغن هسته انگور نوشته ام و پس از آن ارزش طبی انگور را مورد بررسی قرار دادم.

عنوان بخش سوم تغذیه در قرآن و جایگاه انگور در آیات و روایات می باشد.

ابتدا مطالبی پیرامون تغذیه در قرآن و سپس انگور در آیات و روایات را مورد بررسی قرار دادم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :