چهارشنبه - 2018 مارس 21 - 5 رجب 1439 - 1 فروردين 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 189949
تاریخ انتشار : 7 شهریور 1395 18:58
تعداد مشاهدات : 302

مدرسه علمیه کریمه اهل بیت علیهم السلام

نظام سلطه ؛ خبیث، خدعه گر و مخالف استقلال ملت

ما با چنین دشمنی مواجه هستیم که حق دفاع را نیز برای ملت ما قائل نیست و در واقع می گوید بدون دفاع بمانید تا هر زمان که خواستیم، بتوانیم کشورتان را مورد تهاجم قرار دهیم.


حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده معظم کل قوا ، در دیدار فرماندهان و مسئولان قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء 
(صلی الله علیه وآله)ارتش جمهوری اسلامی ایران، با تأکید بر اهمیت پدافند به عنوان «خط مقدم مقابله با هر گونه تهاجم»، جبهه ی مقابل جمهوری اسلامی را جبهه ای «خبیث، خدعه گر و مخالف استقلال ملت» خواندند و خاطرنشان کردند: در مقابل این دشمن که به دنبال تضعیف توان دفاعی کشور است، باید آمادگی های نیروهای مسلح آن چنان افزایش یابد که دشمن حتی به خود اجازه ی فکر کردن درباره ی تجاوز را ندهد.
حضرت آیت الله خامنه ای، «عزم، اراده و توانایی نیروی انسانی» را عاملی مهم در برطرف کردن موانع و ضعف ها برشمردند و افزودند: قرارگاه پدافند جزء خطوط مقدم و اصلی است و باید با قدر دانستنِ این موقعیت مهم، و با نشان دادن عزم، اراده و قاطعیت، عزم دشمن را در تهاجم تضعیف کنید.
رهبر انقلاب اسلامی مسئله ی دشمنی با ملت ایران و نظام اسلامی را فراتر از برخی دشمنی های رایج در دنیا دانستند و خاطرنشان کردند: جبهه ی مقابل ما که از آن با تعابیری همچون «نظام سلطه» یا «صهیونیسم جهانی» یاد می کنیم، جبهه ای خبیث و خدعه گر و با اندیشه های ظالمانه است که با اصل اعتقادات دینی، استقلال، و زیر بار حرف زور نرفتن ملت ایران، دشمنی دارد.
ایشان با اشاره به بروز دشمنی این جبهه ی مستکبر در چهره های گوناگون، افزودند: این دشمنی یک روز در چهره ی رژیم ایالات متحده ی آمریکا و روز دیگر در چهره ی رژیم ظالمی همچون صدام بروز می کند، اما مهم آن است که ما با استفاده از امکانات و ظرفیت های فراوان کشور و با شناخت موقعیت و برنامه ی دشمن، موضع و تصمیم درست را اتخاذ، و به آن عمل کنیم.
حضرت آیت الله خامنه ای، مخالفت و جنجال گسترده درخصوص سامانه ی موشکی اس۳۰۰ و یا تأسیسات حفاظت شده ی فردو را نمونه هایی از خباثت دشمن ملت ایران خواندند و افزودند: سامانه ی اس۳۰۰ ابزاری دفاعی است نه تهاجمی، اما آمریکایی ها تمام تلاش خود را کردند که جمهوری اسلامی از این امکان برخوردار نشود.
ایشان افزودند: ما با چنین دشمنی مواجه هستیم که حق دفاع را نیز برای ملت ما قائل نیست و در واقع می گوید بدون دفاع بمانید تا هر زمان که خواستیم، بتوانیم کشورتان را مورد تهاجم قرار دهیم.
فرمانده کل قوا همچنین بر هوشیاری، اقدام به هنگام و به کارگیری روش های متنوع و ابزارهای پیشرفته در پدافند هوایی تأکید و خاطرنشان کردند: دشمن باید بفهمد که اگر تهاجم کند، ضربه ی محکمی خواهد خورد و دفاع ما شامل پاسخگویی نیز خواهد بود.

دیدار فرماندهان قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) ارتش با فرمانده کل قوا

1395/6/7


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :