سه شنبه - 2017 نوامبر 21 - 3 ربيع الاول 1439 - 30 آبان 1396
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 189860
تاریخ انتشار : 6 شهریور 1395 16:24
تعداد مشاهدات : 371

اعزام مبلغان مدارس علمیه خواهران به اردوهای دانش آموزی

مبلغان مدارس علمیه خواهران استان تهران جهت تبلیغ و ترویج آموزه های دین مبین اسلام و آشنایی دانش آموزان با مفاهیم تربیتی همراه با دانش آموزان به اردو های تابستانی اعزام می شوند.

خانم کریم زاده، معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان تهران گفت مبلغان مدارس علمیه خواهران استان تهران جهت تبلیغ و ترویج آموزه های دین مبین اسلام و آشنایی دانش آموزان با مفاهیم تربیتی همراه با دانش آموزان به اردو های تابستانی اعزام می شوند.

کریم زاده گفت حضور طلاب مدارس علمیه خواهران در بین دانش آموزان فرصت خوبی است برای مبلغان برای پرداختن به رسالت مهمی که بر عهده آنها است. شایسته است طلاب معزز این فرصت را مغتنم شمرده و با برقراری ارتباط مفید و موثر با دانش آموزان به بیان احکام شرعی و  مسائل روز پرداخته و برای آشنایی دانش آموزان با اسلام ناب محمدی(صلی الله علیه و آله وسلم) تلاش نمایند.

معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان تهران ادامه داد بیست و چهار نفر از مبلغان مدارس علمیه خواهران در مرداد و شهریور سال جاری به مدت دو ماه متوالی همراه با دانش آموزان مقطع متوسطه به این اردوها اعزام می شوند.

وی اظهار داشت در سال جاری که مزین به شعار «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» است اردوهای دانش آموزشی با شعار «مقاومت فرهنگی با سبک زندگی اسلامی، ایرانی» به مدت دو ماه در اردوگاه های شهید رجایی در رامسر، شهید چمران در تهران و اردوگاه حضرت فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) در ماهدشت و زائرسرای دانش آموزی در قم برگزار می گردد.

 

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :