پنج شنبه - 2020 مي 28 - 6 شوال 1441 - 8 خرداد 1399
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 265197
تاریخ انتشار : 24 دی 1398 13:19
تعداد بازدید : 64

حوزه باقرالعلوم(علیه السلام)

برگزاری همایش فاطمیه به نیابت از سردار سلیمانی با همکاری حوزه علمیه باقر العلوم (علیه السلام )

این همایش به همت اداره تبلیغات اسلامی و با همکاری و مساعدت حوزه علمیه باقرالعلوم (علیه السلام )مورخ 98/10/19با حضور طلاب و دیگر اقشار مردم در فضایی کاملا معنوی برگزار شد . در این مراسم ویژه نامه دهه فاطمیه ،که توسط طلاب حوزه علمیه باقرالعلوم (علیه السلام )تدوین شده بود در تیراژبالا به همراه تسبیح و پوستری از سردار به شرکت کنندگان در همایش تقدیم شد . این مراسم با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین سهرابی رئیس کل سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران و مداحی ذاکر اهل بیت آقای ناجی و قرائت دلنوشته سوزناک توسط یکی از دانش آموزان مدارس امین همراه بود.

همایش مردمی فاطمیه (سلام الله علیها)به نیابت از شهید سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت با حضور امام جمعه شهرستان قدس ،مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران در سالن آمفی تآتر باقر العلوم (علیه السلام )برگزار شد .
این همایش به همت اداره تبلیغات اسلامی و با همکاری و مساعدت حوزه علمیه باقرالعلوم (علیه السلام )مورخ 98/10/19با حضور طلاب و دیگر اقشار مردم در فضایی کاملا معنوی برگزار شد .
در این مراسم ویژه نامه دهه فاطمیه ،که توسط طلاب حوزه علمیه باقرالعلوم (علیه السلام )تدوین شده بود در تیراژبالا به همراه تسبیح و پوستری از سردار به شرکت کنندگان در همایش تقدیم شد .
این مراسم با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین سهرابی رئیس کل سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران و مداحی ذاکر اهل بیت آقای ناجی و قرائت دلنوشته سوزناک توسط یکی از دانش آموزان مدارس امین همراه بود.

https://bagherolum-ghods.kowsarblog.ir/


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :