پنج شنبه - 2020 مي 28 - 6 شوال 1441 - 8 خرداد 1399
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 265194
تاریخ انتشار : 24 دی 1398 13:15
تعداد بازدید : 55

حوزه باقرالعلوم(علیه السلام)

جلسه مبلغین اعزامی به مدارس شهرستان قدس برگزار شد.

در این جلسه بعد از گزارش اجمالی از اعزام مبلغین و مبلغات به مدارس شهرستان از سوی رئیس تبلیغات اسلامی حجت الاسلام و المسلمین آقای مرادی ،مدیر حوزه علمیه باقرالعلوم (علیه السلام )سرکار خانم سلیمان پور با ایراد بیاناتی علاوه بر آمار اعزام مبلغات به مدارس ،اعلام آمادگی خود را در جهت اعزام مبلغات توانمند بیش از گذشته به مدارس اعلام کرد. سپس جناب آقای برجی کارشناس فرهنگی از آموزش و پرورش از اجرای طرح های مختلف دانش آموزی در مدارس اعم از طرح امین و بهنام محمدی اعلام رضایت و تشکر کرد .در پایان هر کدام از مبلغین به بیان نکته نظرات خود پرداختند .

مورخ روز یک شنبه 98/10/15جلسه مبلغین اعزامی به مدارس شهرستان قدس با حضور امام جمعه شهرستان ،مدیر اجرایی قرارگاه فرهنگی ،رئیس اداره تبلیغات اسلامی و مدیر حوزه علمیه خواهران وجمعی از مبلغین و مبلغات شهرستان برگزار شد. 
این جلسه به درخواست امام جمعه شهرستان قدس ،حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای جوکار و در محل دفتر ایشان به منظور بررسی مشکلات و موانع موجود تبلیغ در مدارس شهرستان قدس برگزار شد .
در این جلسه بعد از گزارش اجمالی از اعزام مبلغین و مبلغات به مدارس شهرستان از سوی رئیس تبلیغات اسلامی حجت الاسلام و المسلمین آقای مرادی ،مدیر حوزه علمیه باقرالعلوم (علیه السلام )سرکار خانم سلیمان پور با ایراد بیاناتی علاوه بر آمار اعزام مبلغات به مدارس ،اعلام آمادگی خود را در جهت اعزام مبلغات توانمند بیش از گذشته به مدارس اعلام کرد.
سپس جناب آقای برجی کارشناس فرهنگی از آموزش و پرورش از اجرای طرح های مختلف دانش آموزی در مدارس اعم از طرح امین و بهنام محمدی اعلام رضایت و تشکر کرد .در پایان هر کدام از مبلغین به بیان نکته نظرات خود پرداختند .
در این جلسه مبلغین انجمن های اسلامی در طرح بهنام و امین و امام جماعات مدارس حضور داشتند و توسط حجت الاسلام و المسلمین جوکار با اهداءکتاب و تبرعی از آنها تقدیر به عمل آمد.

https://bagherolum-ghods.kowsarblog.ir/


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :