يکشنبه - 2019 آگوست 18 - 17 ذيحجه 1440 - 27 مرداد 1398
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 255287
تاریخ انتشار : 2 اردیبهشت 1398 0:0
تعداد بازدید : 72

مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها-ری

انتظار فرج، أفضل اعمال است

برگزاری مراسم جشن به مناسبت اعیاد شعبانیه و میلاد منجی عالم بشریت در تاریخ دوشنبه دوم اردیبهشت ماه از ساعت 10 الی 30/11 در سالن اجتماعات با حضور کلیه طلاب و اساتید و سخنرانی استاد خانم امیرگل در مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها-ری

به گزارش خبرگزاری مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها-ری از برگزاری مراسم جشن به مناسبت اعیاد شعبانیه و میلاد منجی عالم بشریت در تاریخ دوشنبه دوم اردیبهشت ماه از ساعت 10 الی 30/11 در سالن اجتماعات با حضور کلیه طلاب و اساتید و سخنرانی استاد خانم امیرگل خبر داد.

امیرگل ضمن تبریک ایام خجسته میلاد حضرت مهدی (عج)، با بیان این مطلب که در سخنان معصومین نقل شده است که انتظار فرج را بکشید زیرا انتظار فرج بالاتر از نماز و روزه، حج و جهاد است افزود: کشیدن انتظار فرج و مأیوس نشدن از رحمت نامتناهی الهی باعث فرج و گشایش در تمام امور انسان­هاست.

«ال» که بر سر واژه «الفرج» در این روایت است، «ال» جنس است یعنی همیشه و همواره و در همه مشکلات امیدوار به یافتن گشایش باشید؛ این رحمت الهی است که نامتناهی است و مشکلات ما متناهی.

وی در ادامه گفت: منتظر فرج بودن بار معنوی دارد، کسی که منتظر است اگر خود را به شکل منتظَر کند، انتظار را بیشتر درک می­کند؛ البته باید این را نیز بیان کرد که: یار امام عصر (عج) بودن دارای ویژگی­هایی باید باشد از جمله: قدرت، قوای جسمی، مدیریت، تقوا و ایمان.

گفتنی است در ابتدای مراسم آیاتی از کلام الله مجید تلاوت و سپس در پایان مراسم خانم کریمیان و خانم حسنی نیز به مدیحه سرایی پرداختند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :