چهارشنبه - 2019 مي 22 - 18 رمضان 1440 - 1 خرداد 1398
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 254450
تاریخ انتشار : 22 اسفند 1397 14:24
تعداد بازدید : 55

مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر

برگزاری پانزدهمین جلسه سلسله مباحث گفتمانی نگرش سیستمی بر مبحث خانواده

پانزدهمین جلسه سلسله مباحث گفتمانی نگرش سیستمی بر مبحث خانواده در روز چهارشنبه 15 اسفند ماه جاری برگزار شد.

undefined


به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر، پانزدهمین جلسه سلسله مباحث گفتمانی نگرش سیستمی بر مبحث خانواده در روز چهارشنبه 15 اسفند ماه جاری  برگزار شد.

دکتر بهزادپور، در ادامه مباحث قبلی به آیه قوامون علی النساء با بیان اهمیت این آیه گفت: امروزه ازدواج هم زیستی است. مباحث حقوقی بسیاری از مباحث قوامیت مرد اقتدارو قوت بالفعل مرد اثر می گذارد.

وی،، خاطر نشان کرد: پدر باید فرزند را طوری از کودکی بار آورد که فرزند بتواند آن تربیت را در بزرگسالی اعمال کند،اگر زن و مرد در جای خود قرار نگیرند هیچ چیزی در جای خود نیست.کسانی که تحصیلات و کار دارند راحت تر اقتدار مرد را می شکند.افکار فمنیستی که  ازافکار فروید وارد شده که حاملگی را ستم به زن می داند.

بهزادپور، اشاره کرد: ترسیم اسلام نسبت به خانواده این است که زن سلطه اش تحت سلطه مرد است. و زن است که بر مرد قدرت مردانگی می دهدزن نباید ایثار بیش از حد کند. با ید بچه را مسولیت پذیر بار آورد.تربیت بچه مهم است، عشق و رابطه بین همسران نباید به بهانه کار کردن و پول در آوردن کم شود. خانه و خانواده کانون مهر و محبت است معلم آن زن

است.

ایشان، در پایان تأکید کرد: زن نباید ایثار بیش از حد کند. با ید بچه را مسولیت پذیر بار آورد.تربیت بچه مهم است به شوهرت فرزندت بی رحمی نکن .باید بچه را مسولیت پذیر  بار آوریم.

 

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :