يکشنبه - 2019 ژوئن 16 - 13 شوال 1440 - 26 خرداد 1398
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 253292
تاریخ انتشار : 23 بهمن 1397 19:36
تعداد بازدید : 103

مدرسه علمیه ریحانه الرسول سلام الله علیها

حجاب بانوان یکی از هجمه های فرهنگی دشمن است

آقای علوی کارشناس سیاسی، حجاب بانوان را یکی از هجمه های فرهنگی دشمنان عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری مدرسه علمیه ریحانه الرسول (سلام الله علیها) ، آقای علوی، در نشست سیاسی بصیرتی که در مدرسه ریحانه الرسول (سلام الله علیها) برگزار شد به بیان سخنان خود پیرامون هجمه های فرهنگی غرب به ایران و راهکارهای مقابله با آن پرداخت و با ذکر مصادیقی از این هجمه های فرهنگی در جامعه ی امروز ایران، بانوان و مسائل مربوط به آنان را به عنوان مرکز اصلی دشمن برای ضربه زدن به فرهنگ اسلام معرفی کرد.

علوی در ادامه با معرفی طرح حجاب زیبا عنوان کرد: این طرح ابتدا از طراحی چادرهایی با مدلهای مختلف و بعضا تجملاتی برای بانوان آغاز شد

وی فعالیت های این جریان ها در شبکه های اجتماعی به خصوص ایستاگرام را از اصلی ترین عوامل شیوع گسترده این جریان ها دانست و خاطر نشان کرد: امروز طلاب و به خصوص مدرسه های علمیه باید نسبت به این جریان ها هوشیار باشند و از طرف دیگر با فعالیت های تشکیلاتی و سازمان یافته اعتراض خود را به مسئولین بخش های مختلف کشور برسانند.

همچنین علوی با اشاره به جشنواره فیلم فجر امسال، به فیلم هایی که علنا مقدسات اسلامی را تضییع نموده و سبب عادی شدن انجام محرمات الهی می شود تصریح نمود: امسال از افرادی درخواست شد روی سن بیایند که سابقه ی پیشین آنان در توهین و زیر پا گذاشتن مقدسات  کاملا مشخص بود .

وی بیان کرد: متاسفانه جبهه ی مقابل، جبهه ای جریان ساز است و با کار تشکیلاتی اهداف خود را به پیش می برد و اما در این سمت حوزه ها و افراد انقلابی هنوز نتوانسته اند با کار تشکیلاتی در مقابل این هجمه ها واکنش لازم را نشان دهند.

در ادامه این مراسم چند کلیپ در مورد دستاورد های انقلاب پخش شد و سپس شرکت کنندگان به هم خوانی سرودی در مورد انقلاب اسلامی پرداختند.

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :