يکشنبه - 2019 ژوئن 16 - 13 شوال 1440 - 26 خرداد 1398
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 251852
تاریخ انتشار : 9 دی 1397 0:0
تعداد بازدید : 145

مدرسه علمیه معصومیه(س)

تجمع طلاب به مناسبت گرامیداشت ایام الله نه دی

به مناسبت گرامیداشت نه دی طلاب مدرسه علمیه معصومیه قرچک نیز در کنار سایر اقشار روبروی مصلی نماز جمعه شهر تجمع کردند.
بسم الله القاسم الجبارین
به  گزارش معاونت فرهنگی مدرسه علمیه معصومیه  سرکار خانم عرفانی به مناسبت گرامیداشت ایام الله نه دی طلاب نیز در کنار سایر اقشاردر جامعه حضور یافته و حمایت از آرمانهای امام و شهدا و منویات رهبری را اعلام داشتند. در شهرستان قرچک نیز تجمع بعد ازبرپایی  نماز ظهر وعصرجلوی مصلی نماز جمعه شهرستان بر گزار شد در این تجمع  اساتید و کادر مدرسه نیز حضور داشتند و شور خاصی را با ایجاد روشنگری بین طلاب ایجاد کردند.
در ابتدا بهره مند شدیم از سخنان حجت الاسلام والمسلمین جناب ٖآقای اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک که با بیان مواضع انقلابی خود در مواجهه با دشمن حمایت همه جانبه از مقام عظمای ولایت و کشور را در هر عرصه ای اعلام داشتند و فرمودند مردم نیز با تحمل مشکلات سختی ها مشت محکمی به دهان فتنه گران داخلی و دشمنان خارجی خواهند زد.
پس از سخنرانی امام جمعه قرچک، دهقان فرد کارشناس ارشد سیاسی و بین الملل فرمودند: در فتنه ۸۸ ساختارها را شکستند ولی نتوانستند انسجام ملت را بشکنند.
ایشان اضافه کردند: ۹ دی سیلی محکمی به فتنه گران و لندن نشین ها بود.دهقان فرد گفتک سیلی بزرگ شما مردم در نه دی چنان بیخ گوش دشمن نواخته شد که کما کان گیج و مبهوت اند. فتنه ها به اتمام نرسیده تا زمانی که شما ولایت فقیه  و نظام جمهوری اسلامی و محبت به اهل بیتن را دارید فتنه ها ادامه دارد
وی اضافه کرد: دزر فتنه ۸۸ همه به میدان آمده بودند از لندن نشین ها، سرویس های جاسوسی و.......و خیلی افرادی که نان ملت را خوردند و در زمین دشمن بازی کردند.
 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :