پنج شنبه - 2019 مي 23 - 19 رمضان 1440 - 2 خرداد 1398
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 247431
تاریخ انتشار : 17 مهر 1397 13:15
تعداد بازدید : 80

دیدار با خانواده شهید محمود زارع اقدم

دیدار اعضای مدرسه علمیه حضرت زینب کبری سلام الله علیها با خانواده شهید محمود زارع اقدم

به گزارش معاونت فرهنگی مدرسه علمیه حضرت زینب کبری سلام الله علیها ، مدیریت محترم مدرسه سرکار خانم دیانتی به همراه کادر و اساتید گرامی، فارغ التحصیلان و طلاب عزیز روز سه شنبه 10 مهر با خانواده شهید محمود زارع اقدم دیدار کردند.

شهید محمد زارع اقدم در تاریخ 1345/02/15 متولد شد. سال 1360 به حوزه علمیه حاج آقای مجتهدی رفتند و از سال 61  که اعزام به جبهه آغاز شد ایشان به عنوان مبلّغ و بعد به عنوان یک فرد بسیجی در جبهه حضور پیدا کردند. زمانی که عملیات کربلای شکست خورد ایشان حدود چند ماهی در جبهه ماندند و در عملیات کربلای در 19 دی 1365 همراه غواصان که همه از پهلو شهید شده بودند به شهادت رسیدند.

ایشان از شهدایی هستند که با دیگران از لحاظ خصوصیات اخلاقی و رفتاری متفاوت بودهلذا می توان با اخلاق بودن، مهربانی، دلسوزی بسیار، با خلوص زندگی کردن، داشتن مناجات های معنوی بسیار با خداوند متعال، انجام کارهای سیاسی را نام برد.

آقای مجتهدی می فرمودند: من هر فردی را که ببینم متوجه می شوم این فرد به درد کسب و کار می خورد یا به درد طلبگی، در مورد شهید زارع اقدم بیان کردند که ایشان به درد طلبگی می خورد.

شهید در سال 1360 در عملیات گرفتن خانه تیمی و درگیری با منافقین  دچار قطع نخاع (50 درصد) می شود و در عملیات مرصاد هم شیمیایی شده اند ولی با این شرایط خانم زارع اقدم با ایشان ازدواج کردند.

از زمانی که مقام معظم رهبری مدظله العالی سالی را به نام امیرالمومنین نامیدند، خواهر شهید نهج البلاغه را 100 مرتبه مطالعه کردند و ایشان خواندن نهج البلاغه را به دیگران بسیار ترویج دادند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :