دوشنبه - 2019 آوريل 22 - 17 شعبان 1440 - 2 ارديبهشت 1398
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 238425
تاریخ انتشار : 17 اردیبهشت 1397 12:47
تعداد بازدید : 194

مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها-ری

نشست كوتاه مشاوره ويژه طلاب با حضور استاد دوست محمدي

رگزاری نشست مشاوره­اي ويژه طلاب در تاريخ يكشنبه شانزدهم ارديبهشت ماه از ساعت 13 الي 30/13 در سالن اجتماعات با حضور طلاب و استاد دوست محمدي به همراه اقامه نماز جماعت ظهر و عصر در مدرسه علميه الزهرا سلام الله عليها-ري

خدیجه میرنظامی، معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها-ری از برگزاری نشست مشاوره­اي ويژه طلاب در تاريخ يكشنبه شانزدهم ارديبهشت ماه از ساعت 13 الي 30/13 در سالن اجتماعات با حضور طلاب و استاد دوست محمدي به همراه اقامه نماز جماعت ظهر و عصر خبر داد.

دوست­محمدي در جمع طلاب با اشاره به آيه 159 سوره آل عمران به اين مطلب تصريح كرد كه: اين آيه از جمله آيات اجتماعي است كه رفتار انسان را كنترل مي­كند؛ زيرا انسان موجودي اجتماعي است و با مردم در تعامل مي­باشد و  از ابعاد اجتماعي كه براي انسان شكل مي­گيرد، بحث ازدواج و تشكيل خانواده است.

وي ادامه داد: در اين رابطه­هاي اجتماعي كه براي انسان وجود دارد امكان دارد كه قلب انسان دچار كدورت و تيرگي شود و حتي بين انسان و خداوند فاصله ايجاد شود؛ از همين رو دقت بسياري را مي­طلبد كه انسان از خود مراقبت كند.

در پايان توصيه­اي به طلاب نمود مبني بر اينكه: اهل قناعت باشيد، اين اصل به معناي نفي پيشرفت و زندگي نيست، بلكه مقصود اين است كه انسان به چيزي كه دارد راضي باشد.  


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :