چهارشنبه - 2018 فوريه 21 - 6 جمادي الثاني 1439 - 2 اسفند 1396
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 232571
تاریخ انتشار : 15 بهمن 1396 16:27
تعداد مشاهدات : 46

مدرسه علمیه الغدیر تهران (خواهران)

نشستی با موضوع «دستاوردهای انقلاب اسلامی» در مدرسه علمیه الغدیر تهران (خواهران) برگزار گردید.

مدرسه علمیه الغدیر تهران (خواهران)
همـزمان با گرامیداشت ایام الله دهه فجـر؛ در روز یکشنبه ۹۶/۱۱/۱۵ نشستی با موضوع «دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران» با رویکرد نقد و تحلیل نسبت به پیامدهای سند ۲۰۳۰ و تطبیق با معیارهای انقلاب اسلامی در مدرسه علمیه الغـدیر تهران (خواهران) با حضور خانم خزعلی استاد حوزه و دانشگاه  برگزار گردید.

وی با اشاره به برنامه ریزی غرب برای انقلابی جدید در جهت براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران؛ گفت: «افرادی هستند که با تفکر غربگرای خود اقدام به تحریف و تفسیر به رای در آیات قرآن، روایات شیعه و اهل سنت کرده و با تفاسیر اشتباه خود مثلا ثابت می کنند که حجاب واجب نیست و به همین ترتیب  تمامی احکام را این گونه نقد می کند.»
سلامت معنوی یا کنترل جمعیت اسامی دیگری است که برای سقط جنین و کند کردن روند تولید  بیان می کنند
خانم خزعلی درباره اهداف خاص برنامه سند 2030 گفت: «برنامه 2030 ادامه طرح دوره قاجار و پهلوی است که در آن زمان با عنوان انقلاب سفید مطرح شد و طرحش را در ابتدا کندی داد و رئیس جمهور بعدی ایالات متحده آمریکا یعنی  کارتر ادامه دهنده آن بود. به طور خلاصه بگویم که بر این اساس، کشاورزی و صنعت کشور باید نابود شود و به جای آن بحث  سهیم کردن مردم در سود کارخانه ها مطرح شد که واقعیت آن چیزی فراتر از سهیم شدن است. آنچه در آن زمان و با این طرح اتفاق افتاد این بود که زمین های خوب را بین شاهزاده ها و اشراف تقسیم می کردند و آن کشاورز بیچاره هیچ چیز خاصی از سود این زمین به دست نمی آورد زیرا فقط صاحب زمین هایی شده بود که در عمل باروری خوبی نداشت. تعداد  19000 روستا تعطیل شد. کارخانه هایی که مستاصل شده بود را دست کارگری دادند که چند روز بعد با از چرخه افتادن رونق کارخانه، بیکار شد و در حاشیه شهرها روزگار می گذرانید.  از آن سو، وارد کننده مواد مخدر برای نابود کردن سرمایه های انسانی مملکت؛ شدند امثال اشرف و فرح پهلوی.»
وی افزود: « از سال 2000 تا 2015 ما طی دهه اول انقلاب تمام آژانس های بین الملل و مستشاران غربی و آمریکایی را بیرون کردیم و بساط کارشان تعطیل شد اما تحقیقات مخفی آنها  در زمینه کنترل جمعیت حتی یک روز هم در اوج جنگ تعطیل نشد. سرم و اکسیژن برای جانبازان کم شد اما داروهای کنترل جمعیت و عدم باروری حتی یک روز هم نه گران شد و نه تحت تحریم از وارداتش جلوگیری به عمل آمد.»
وی با اشاره به روند تبلیغ و ترویج این مساله گفت: «ترویج، تبلیغ و توسعه این مسئله عدم باروری و کنترل جمعیت از سال 57 و 62 شروع شد و مخفیانه ادامه داشت  تا حدود سال 71 که مجوز گرفت و در سال بعد به طور رسمی تصویب شد. گفتمان این طرح و سند 2030 در حقیقت؛ تغییر جهان مطابق الگوی غرب است که می گویند همه مردم باید کاملا سکولار و بی اعتقاد به همه ادیان باشند. حالا این را چگونه در ایران اجرایی کردند؟ در گفتمان بین مسئولین و NGO ها.»
خانم خزعلی در تطبیق بین الگوی انقلاب و الگوی جهانی سند 2030 گفت: «الگوی دهه اول انقلاب این بود که باید تمام قدرتها را کنار بزنیم و روی پای خودمان ایستیم. با همین تفکر انقلابی، ارتش آمریکایی و تا دندان مسلح اسرائیلی و مستشاران آن را کنار زدیم و روی پای خودمان ایستادیم. رفتیم به سمت اقتصاد مقاومتی. جهاد سازندگی در اوج تحریم و جنگ؛  به خوبی جنگ و مردم را اداره کرد تا جایی که ما در دوران جنگ تحمیلی گندم صادر می کردیم. این یعنی امنیت غدایی ما تا این حد تامین بود. اما اکنون ما در چه وضعیتی هستیم؟ و برای همین است که تصمیم گرفتند برای تولید و صادرات محصولات  تراریخته به کشورهایی مانند کشور ما. تراریخته به زبان ساده غربی یعنی تزریق ماده های شیمیایی و ماده ژنتیکی خاص به مواد غذایی با الگوی مورد نظر ما که همان غرب و آمریکا باشند. این چیزی است که در بند سه و پنج از سند 2030 می توانید ببینید.»
وی گفت: « اسامی زیبایی برای این کارها می گذارند تا تایید مردم و مسئولان را  بگیرند اما حقیقت امر همان نقشه های پلیدی است که برای ریشه کن کردن اسلام و شیعیان کشیده اند. می گویند فقر ریشه کن بشود اما این ظاهرش است و واقعیتش یعنی کشاورزی و منابع ما در دست دشمن باشد. آنها بگویند که چه محصولی بکارید و چگونه بکارید. اکنون گیاهانی در خوزستان کاشته شده است به تعداد زیاد که  آب و خاک این منطقه را نابود می کند. اگر دولت می داند مشکل بیماری مردم و هوای آلوده این استان ها، کاشت این درختها است پس چرا تدبیر مناسب برای حذف آن نمی کند؟!  اصلا چرا پنجاه سال است که 67 کشور غربی همه رفتند سراغ محصولات ارگانیک؟!»
وی با اشاره به بخش آموزش مسایل جنسی به کودکان در این سند گفت: « در  بند 5 سند 2030 از برابری جنسیسنی و رفع خشونت علیه زنان و کودکان می گوید. از آمریکا دستورالعمل راه اندازی جنبش های زنانهدر ایران را صادر کرده اند که به زنان الغاء کنند که شما تحت فشار و ناراحتی و ظلم هستید. این به طور رسمی اسم و رسمش براندازی است. 
بهدف اصلی این است که می خواهند مقابله با اسلام را از قشر زنان شروع کنند و نارضایتی را در این گروه از مردم ایجاد نمایند. قبول داریم که برخی ظلمها هست اما برای آن ما در اسلام قانون داریم. آزادی زنان در پرتو احکام الهی اسلام به دست خواهد آمد.»
در ادامه افزود: « اما در رابطه با کودکان می گویند که یک کمیته حقوق کودک باید تشکیل دهید و این یعنی  پدر و مادر حتی اگر میداند کودکش رفتار نامناسب دارد، مواد مخدر در کیفش دارد و یا به دنبال فساد می رود؛ حق ندارند به او چیزی بگویند یا کنترلش کنند زیرا در این صورت کودک و نوجوانشان می تواند از آنها شکایت کند!  حق یک کودک آرامش روانی و امنیت فکری و جسمی نیست اما آموزش های کثیف را از دوسالگی حق دارد ببیند تا تمام روابط جنسی را از دوازده تا سیزده سالگی کامل یاد بگیرد و والدن حق اعتراض ندارند. باز هم از آن اسم های زیبا و فریبنده برایش می گذارند  که این حق سلامت جنسی و باروری است اما در حقیقت یعنی کودک و فرزند من روابط آزادی که می خواهد داشته باشد را آموزش دیده انجام دهد! و پدر و مادر هم حق اعتراض ندارند.ما باید اطلاع رسانی بکنیم اما نه اینکه مسایل جنسی را اینطور باز مطرح کنیم و افسار گسیخته کودکان و فرزندانمان را در دامن آن رها کنیم تا به ورطه نابودی برسند.»
خانم خزعلی استاد حوزه و دانشگاه در خاتمه سخنان خود گفت: « مهمترین بخش نقشه دشمن برای براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران این است که از طریق شهوات، زن، شراب و موسیقی وارد شود و یک ملت را نابود کند. در این رابطه باید هشیار باشیم، تبلیغ کنیم و البته مسئولین خاطی نیز باید مجازات بشوند.»


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :