چهارشنبه - 2019 ژانوِيه 23 - 17 جمادي الاول 1440 - 3 بهمن 1397
14332رکورد در مدت زمان 0.826ثانیه
عبارت مورد جستجو :
افزایش انحرافات اجتماعی می تواند ناشی از عدم پای بندی خانواده ها به آموزه های دینی باشد.
خانم چهارمحالی استاد حوزه ، محقق وپژوهشگر حوزه مهدویت گفت : اعتقاد به مصلحی جهانی که جهان را از ظلم و ستم و بی عدالتی نجات دهد در تمام ادیان الهی وجود دارد و نمود این اعتقاد در دین اسلام اعتقاد و باور به مهدویت و ظهور امام زمان السلام است
مراسم شهادت حضرت زهرا علیها سلام...
مراسم سوگواری دهه آخر صفر با سخنرانی و مداحی سرکار خانم ظفر قندی
در روز سیزده آبان ماه که روز استکبار ستیزی است طلاب دوشادوش اقشار دیگر جامعه در راهپیمایی دشمن شکن شرکت کردند و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان داخلی و خارجی زدند.
به پزارش روابط عمومی مشکوه اندیشه ، عباسی معاون پژوهش از برگزاری دفاعیه تحقیق پایانی خانم کبری ابراهیمی در تاریخ 97/11/1 با عنوان: عوامل موثر در همراهی مردم با حکومت مامون با راهنمایی خانم دکتر خالقیان و داوری خانم رضایی سرشت خبرداد. وی در ادامه افزود :این پایان نامه باکسب نمره 20 حائز رتبه برتر گردید.
به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه مشکوه اندیشه ،عباسی معاون پژوهش از برگزاری جلسه دفاعیه تحقیق پایانی خانم کبری ابراهیمی با عنوان: عوامل موثر در همراهی مردم باحکومت مامون در تاریخ 97/11/1 با راهنمایی خانم دکتر ام البنبن خالقیان و داوری خانم مریم رضایی سرشت در سالن جلسات مدرسه مشکوه اندیشه خبر داد .وی در ادامه افزود این پایان نامه با نمره 20حائز رتبه برترگردید.
دوره آموزشی 1 بهمن 1397 14:19
برگزاری دوره مهندسی ذهن
برگزاری جشن میلاد حضرت زینب(س)
  • تعداد رکوردها : 14332