سه شنبه - 2018 دسامبر 18 - 10 ربيع الثاني 1440 - 27 آذر 1397
13938رکورد در مدت زمان 0.577ثانیه
عبارت مورد جستجو :
سه شنبه 97/9/27 مراسم سوگواری رحلت شهادتگونه زینب ثانی،حضرت فاطمه معصومه (س) درمدرسه علمیه الزهرا(س) قیامدشت برگزار گردید.
درآذرماه 97 شش نفراز مبلغین مدرسه علمیه الزهرا (س)قیامدشت جهت برقراری ارتباط با دانش آموزان متوسطه به منظور تبلیغ وپاسخ به سوالات دینی ،مذهبی وشبهات دانش آموزان ، به اردی های راهیان نورمناطق جنگی جنوب کشور اعزام شدند.
برگزاری مراسم سوگواری وفات حضرت معصومه(س) در حوزه صالحیه
نشست سیاسی 27 آذر 1397 14:22
در این جلسه که به مناسبت وفات حضرت معصومه (س) در مدرسه علمیه زینب (س) شاهد مراسمی داشتیم جناب آقای نبی ایراد سخنرانی داشتند ایشان ضمن سخنانی در رابطه با دستاوردهای انقلاب به پرسش و پاسخ پرداختند . ایشان بیان داشتند با شروع انقلاب اسلاتمی هارمونی در دنیا به هم ریخت که دو هارمونی روسیه و آمریکا معتقد بودند کل دنیا باید تحت تسلط ما باشند .اتاق فکر آنها صهیونیست ها بودند ، مشرق که از بین رفت این ها نگران پیشروی انقلاب اسلامی بودند و هستند. مهمترین نگرانی آمریکاییها این بود که چرا نتوانستند جلوی انقلاب اسلامی و پیشرفت آن را بگیرند.وقتی هارمونی قدرت در دنیا بهم ریخت 50 کشور به ایران حمله کردند که این کشورها حمایت مالی و فکری به عراق می دادند .((حضرت آقا می فرمایند شرایط الان کشور خطیر است ولی خطرناک نیست)) زمان جنگ سختی داشتیم ولی با اتکا به خدا و توسل به امام زمان (عج) و رهبری مقتدرانه امام خمینی (ره) به پیروزی دست یافتیم. حال سوال اینست که چرا در جنگ اقتصادی پیروز نشدیم ؟ ایشان عواملی چند را بر شمردند که از آن جمله به رفاه طلبی و اشرافیت زدگی مسئولین و..... اشاره کردند. ایشان همچنین با هدایت موضوع به قضیه fatf تا حدودی به تبیین این سند پرداختند.
بازدید طلاب پژوهشگر برتر از خانه علم حرم عبدالعظیم حسنی (ع)
برنامه عزاداری به مناسبت شهادت حضرت معصومه (سلام الله علیها)
برگزاری مراسم وفات رحلت معصومه در مدرسه علمیه ریحانه الرسول
به گزارش روابط عمومی مشکوه اندیشه عباسی معاون پژوهش مشکوه اندیشه از برگزاری نشست علمی با عنوان جایگاه شرور در عالم ورابطه آن با نظام احسن در تاریخ 97/9/27 برای طلاب وروذی 96 خبرداد.
فضاسازی مدرسه علمیه حضرت حجت (عج) در هفته پژوهش
حضور در جلسه هئیت اندیشه ورزی بسیج جامعه زنان ناحیه پاکدشت
  • تعداد رکوردها : 13938