سه شنبه - 2018 اکتبر 23 - 13 صفر 1440 - 1 آبان 1397

کلاس خانواده آسمانی:معرفت به اهل بیت علیهم السلام راه نجات انسان است.

برگزاری کلاس خانواده آسمانی با هدف آشنایی با زندگانی اهل بیت علیهم السلام در مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها-ری هر هفته یکشنبه ها از ساعت 13 الی 14 با حضور طلاب پایه دوم و سوم و سخنرانی خانم میرنظامی برگزار می گردد.

تهیه دفترچه ایده برای ارائه راه حل

با توجه به ضرورت آشنایی طلاب مبلغ با مسائل و مباحث خانواده و مشاوره، واحد فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا سلم الله علیها-ری اقدام به برگزاری دوره های مددکاری برای طلاب و دانش آموختگان و اساتید و مبلغین با حضور دوست محمدی نموده است.

تغذيه و سلامتي

خديجه ميرنظامي، معاون فرهنگي مدرسه علميه الزهرا سلام الله عليها-ري از برگزاري جلسه دوم بهداشت و سلامت به مناسبت روز جهاني غذا با عنوان «بهداشت تغذيه» در تاريخ چهارشنبه 25 مهرماه از ساعت 10 الي 11 براي طلاب ترم اول با حضور خانم دهقاني خبر داد.

جلسه هم اندیشی اساتید و کادر مدرسه علمیه حضرت فاطمه (سلام الله علیها)

به همت واحد فرهنگی روز پنجشنبه مورخ 26 مهر ماه جلسه اساتید به همراه مدیریت و کادر حوزه با سخنرانی سرکار خانم احمد خان مدیریت محترم حوزه در خصوص وظایف و انتظارات از اساتید برگزار گردید. سرکار خانم احمد خان با توجه به ضرورت افزایش بینش دینی و سیاسی اساتید و هم اندیشی مشکلات و در خواست های طلاب نکاتی را مطرح نمود.در همین راستا سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای منصوریان اقامه شد.

مراسم سوگواری شهادت امام حسن مجتبی(ع)

به مناسبت شهادت امام حسن مجتبی(ع)مراسم سوگواری با حضور حاج آقا اسماعیلی و مداحی سرکار خانم کاظم زاده برگزارشد.

جایگاه ومشروعیت عزاداری خانگی (1)

این پرسش مطرح می شود آیا اصولا عزاداری خانگی مشروعیت دارد ؟در جواب باید گفت :عزاداری امام حسین علیه السلام به زمان ومکان خاصی اختصاص ندارد ودر هر شرایطی طبق موازین شرعی می تواند برگزار شود ،زیرا سیره وگفتار معصومان علیهم السلام این گونه بوده که در خانه هایشان برای امام حسین علیه السلام عزاداری برگزارر می کردند ودیگران را نیز بر این امر سفارش می نمودند

مراسم عزا داری امام حسن مجتبی (علیه السلام) در مدرسه علمیه حضرت فاطمه (سلام الله علیها)

به همت واحد فرهنگی روز چهارشنبه مورخ 25 مهرماه مجلس عزای کریم اهل بیت (علیه السلام ) با حضور طلاب برگزار گردید

مراسم عزا داری حضرت رقیه (سلام الله علیها) در منزل مادر سادات

به همت واحد فرهنگی روز دوشنبه مورخ 23 مهر ماه مصادف با سالروز شهادت دردانه اهل بیت ، حضرت رقیه (سلام الله علیها) در مدرسه علمیه حضرت فاطمه (سلام الله علیها) برگزار گردید .

برگزاري جلسه اول بهداشت با موضوع «سلامت روان» در مدرسه علميه الزهرا سلام الله عليها-ري

برگزاری جلسه اول بهداشت با موضوع «سلامت روان» در تاريخ چهارشنبه هجدهم مهرماه از ساعت 10 الي 11 با حضور طلاب ترم اول با مربيگري خانم بني­عامريان در مدرسه علميه الزهرا سلام الله عليها-ري

کار جهادی طلاب حوزه علمیه الزهرا س واوان در روستای لهک اسلامشهر

کار جهادی طلاب حوزه علمیه الزهرا س واوان در روستای لهک اسلامشهر

جلسه آموزشی بهداشت بانوان

با توجه به نیازبانوان جامعه در زمینه مسایل بهداشت بانوان و تغذیه که امروزه از مسایل اصلی و محوری در هر خانواده و هر زن بعنوان مادر و محور اصلی کانون خانواده مطرح است برآن شدیم که اولین جلسه از سری جلسات بهداشت بانوان را در مدرسه علمیه در جمع طلاب برگزار کنیم.

دیدار با خانواده شهید محمود زارع اقدم

دیدار اعضای مدرسه علمیه حضرت زینب کبری سلام الله علیها با خانواده شهید محمود زارع اقدم

ديد باز داشتن باعث بزرگي دل مي شود. (جلسه دوم كلاس تحكيم خانواده)

برگزاری جلسه دوم كلاس مشاوره و مباحث خانواده در تاريخ يكشنبه پانزدهم مهرماه از ساعت 10 الي 11 در سالن اجتماعات با حضور كليه طلاب و اساتيد و حجت-الاسلام دوست محمدي در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مبنی بر گسترش فرهنگ تحکیم خانواده در مدرسه علميه الزهرا سلام الله عليها-ري

هدف گزاري در مددكاري از امور مهم است

برگزاری كلاس مددكاري در تاريخ يكشنبه پانزدهم مهرماه از ساعت 14 الي 16 در سالن اجتماعات با حضور 20 نفر از طلاب و دانش­آموختگان و حجت­الاسلام دوست محمدي با هدف تربيت مددكار و مبلغ در مدرسه علميه الزهرا سلام الله عليها-ري

برگزاری کارگاه های آموزشی تربیت نوجوان با حضور استاد گرامی جناب آقای حجت الاسلام والمسلمین مرتضی عزیزی

مدرسه علمیه مشکوه اقدام به برگزاری کارگاه های آموزشی تربیت نوجوان با حضور استاد گرامی جناب آقای حجت الاسلام والمسلمین مرتضی عزیزی در روزهای چهارشنبه هرهفته ساعت 12/30نموده است .

مباحث سیاسی روز

نشست با موضوع مباحث سیاسی روز (چالشها، راهکار و باید و نبایدها در موقعیت کنونی)

مسابقه سلوک شهدایی

مسابقه سلوک شهدایی «چهل روز مانند حسین آزاده باشیم» «چهل روز با شهدا انس بگیریم» مهر ماه 1397 این طرح همزمان با هقته دفاع مقدس و در راستای انس طلاب با شهدا و الگوگیری طلاب در زندگی فردی و اجتماعی و رفتاری و .. از شهدا در حال برگزاری است.

سلسله مباحث مهدویت با عنوان ادبیات ظهور (قسمت اول)

اولین جلسه از سلسله جلسات مباحث مهدویت روز دوشنبه 9 مهر 1397 در حوزه علمیه الزهرا س واوان برگزار شد.

ديدار طلاب مدرسه علميه الزهرا سلام الله عليها-ري با خانواده شهيد خسرو اسپندار

خدیجه میرنظامی، معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها-ری به مناسبت ايام گراميداشت هفته دفاع مقدس و تجليل از مقام شهداء و خانواده ايشان، از ديدار 12 نفر از طلاب به سرپرستي فرمانده پايگاه بسيج اين مركز خانم فراهاني در تاريخ سه شنبه دهم مهرماه از ساعت 13 الي 14 در منزل يكي از شهداء شهرري خبر داد.

برگزاری اولین کارگاه آموزشی سبک زندگی و سلامت رضوی

به یاری خداوند متعال اولین کارگاه آموزشی سبک زندگی و سلامت رضوی در مدرسه علمیه انسیه الحوراء برگزار گردید.

  • تعداد رکوردها : 798