شنبه - 2019 دسامبر 07 - 10 ربيع الثاني 1441 - 16 آذر 1398

ابعاد بیولوژیک محرم و نامحرم

خبرگزاری مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها-ری از برگزاری جلسه پنجم کلاس «رابطه علم نوروبیولوژی با موضوع عفاف و حجاب» در تاریخ دوشنبه یازدهم آذرماه از ساعت 10 الی 11 در سالن اجتماعات با حضور کلیه طلاب و استاد زارع پور خبر داد.

برگزاری جلسه چهارم رابطه علم نوروبیولوژی با موضوع عفاف و حجاب

خبرگزاری مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها-ری از برگزاری جلسه چهارم رابطه علم نوروبیولوژی با مبحث عفاف و حجاب در تاریخ دوشنبه چهارم آذرماه از ساعت 10 الی 11 در سالن اجتماعات با حضور کلیه طلاب و استاد زارع پور خبر داد.

نشست علمی تخصصی بیانیه گام دوم

نشست علمی تخصصی به منظور تقویت روحیه پژوهشگری طلاب در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی با حضور استادپژوهشگر و مولف کتب انقلابی جناب آقای حجت الاسلام علی خاک رنگین در روز چهارشنبه 9/13 در سالن اجتماعات مدرسه برگزار گردید.

نمایشگاه کتاب در مدرسه علمیه حضرت زینب کبری سلام الله علیها

در هفته کتاب و کتابخوانی نمایشگاهی برگزار شد

بزرگداشت هفته بسیج

به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج برنامه­ های متنوع و پرمخاطبی در مدرسه علمیه حضرت خدیجه سلام الله علیها برگزار شد.

اسرار الصلوة

موضوع این کتاب مراقبات و اسرار اذکار...

رابطه علم نوروبیولوژی با موضوع عفاف و حجاب

خبرگزاری مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها-ری از برگزاری جلسه سوم از سلسله مباحث «رابطه علم نوروبیولوژی با عفاف و حجاب» در تاریخ دوشنبه 27 آبان ماه از ساعت 10 الی 11 در سالن اجتماعات با حضور کلیه طلاب و خانم زارع پور خبر داد.

اردوی زیارتی مشهد

شرکت در اردوی زیارتی ثامن الحجج علی بن موسی الرضا باحضور طلاب و کادر مدرسه

جشن میلاد پیامبر(ص) و امام صادق(ع)

برگزاری جشن میلاد پیامبر ختمی مرتبه حضرت رسول اکرم(ص) و امام صادق (ع) در روز چهارشنبه 8/22 در سالن اجتماعات مدرسه برگزار گردید

شناخت علم نوروبیولوژی

خبرگزاری مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها-ری از برگزاری جلسه اول و دوم کلاس با عنوان «آشنایی با علم نوروبیولوژی» در تاریخ دوشنبه13 و 20 آبان ماه از ساعت 10 الی 11 در سالن اجتماعات با حضور کلیه طلاب و سخنرانی خانم زارع پور خبر داد.

جشن ولادت پیامبر(صل الله علیه و آله) و امام جعفر صادق (علیه السلام)

برگزاری جشن ولادت در مدرسه علمیه حضرت زینب کبری سلام الله علیها

راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان

اعضای مدرسه علمیه حضرت زینب کبری سلام الله علیها در راهپیمایی ۱۳ آبان شرکت نمودند.

یابود حماسه 13 آبان در حوزه زهرای اطهر(س)

یابود حماسه 13 آبان در مهد کودک مدرسه علمیه زهرای اطهر(س) توسط فرزندان این مهد برگزار گردید.

نشست اخلاقی حضرت آیت الله صدّیقی

جمعی از مدرسه علمیه حضرت زینب کبری سلام الله علیها در نشست اخلاقی حضرت آیت الله صدّیقی شرکت نمودند

بروشور پژوهش «همه ،همه اند و طلبه ،طلبه!»

بروشور پژوهش با عنوان همه ،همه اند و طلبه ،طلبه! به مناسبت ورود طلاب جدید، توسط این معاونت تدوین و در اختیار طلاب جدید الورود قرار گرفت.

نهادینه سازی آموزه های مهدوی در کودکان و نوجوانان

برگزاری جلسه چهارم طرح تربیت مربی پیش دبستانی مهدویت در مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها-ری با حضور بیش از 70 قرآن آموز و دانش آموختگان در دارالقرآن این مرکز با تدریس حجت الاسلام عبدالهی از مرکز تخصصی تربیت مربی مهدویت

شیوه های آموزش مباحث مهدویت به کودکان

در راستای تعمیق و گسترش معارف اسلام ناب، تبلیغ و ترویج آموزه های اهل بیت علیهم السلام در جهت تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و برداشتن گامی در جهت اجرایی نمودن بیانیه گام دوم انقلاب؛ طرح تربیت مربی مهدوی توسط مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها-ری با همکاری دارالقرآن وابسته به همین مرکز و مرکز تخصصی تربیت مربی مهدویت (واحد کودک و نوجوان، استان قم) طی 4 هفته آموزشی در روزهای پنج شنبه از ساعت 8 الی 17و جمعه از ساعت 8 الی14 برای تعداد 70 نفر از طلاب و قرآن آموزان برگزار گردید.

  • تعداد رکوردها : 1343