چهارشنبه - 2019 اکتبر 23 - 24 صفر 1441 - 1 آبان 1398

شیوه های آموزش مباحث مهدویت به کودکان

در راستای تعمیق و گسترش معارف اسلام ناب، تبلیغ و ترویج آموزه های اهل بیت علیهم السلام در جهت تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و برداشتن گامی در جهت اجرایی نمودن بیانیه گام دوم انقلاب؛ طرح تربیت مربی مهدوی توسط مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها-ری با همکاری دارالقرآن وابسته به همین مرکز و مرکز تخصصی تربیت مربی مهدویت (واحد کودک و نوجوان، استان قم) طی 4 هفته آموزشی در روزهای پنج شنبه از ساعت 8 الی 17و جمعه از ساعت 8 الی14 برای تعداد 70 نفر از طلاب و قرآن آموزان برگزار گردید.

روشها و قالبهای انتقال مطالب در زمینه مهدویت برای کودکان

برگزاری جلسه دوم طرح تربیت مربی مهدوی توسط مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها-ری با همکاری دارالقرآن وابسته به همین مرکز و مرکز تخصصی تربیت مربی مهدویت (واحد کودک و نوجوان، استان قم) در تابستان 98 طی 4 هفته آموزشی در روزهای پنج شنبه از ساعت 8 الی 17و جمعه از ساعت 8 الی14 برای تعداد 70 نفر از طلاب و قرآن آموزان.

برگزاری طرح تربیت مربی مهدویت ویژه پیش دبستانی و دبستان در مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها-ری

در راستای تعمیق و گسترش معارف اسلام ناب، تبلیغ و ترویج آموزه های اهل بیت علیهم السلام در جهت تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و برداشتن گامی در جهت اجرایی نمودن بیانیه گام دوم انقلاب؛ طرح تربیت مربی مهدوی توسط مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها-ری با همکاری دارالقرآن وابسته به همین مرکز و مرکز تخصصی تربیت مربی مهدویت (واحد کودک و نوجوان، استان قم) در تابستان 98 طی 4 هفته آموزشی در روزهای پنج شنبه از ساعت 8 الی 17و جمعه از ساعت 8 الی14 برای تعداد 70 نفر از طلاب و قرآن آموزان برگزار گردید.

گزارش تصویری عملکرد مدرسه علمیه حضرت زینب کبری سلام الله علیهابه مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس مدرسه علمیه حضرت زینب کبری سلام الله علیها گزارش تصویری ارائه می دهد

رونمایی از نرم افزار کاوران نور 1 و 2

در نرم افزار فوق به بررسی نقش زنان در عاشورا درسه مقطع قبل و بعد و حین قیام پرداختند و عملکرد و نقش هر یک از زنان را تحلیل کرده اند. زندگینامه تک تک بانوان و بررسی اقدامات ضالین از زنان از دیگر محتویات نرم افزار بود.

كلاس هاي تابستاني

برگزاري كلاس هاي تابستان

حرکت و تلاش در مسیر علم، باید برای انسان سازی باشد

به مناسبت ایام محرم و آغاز سال تحصیلی حوزه های علمیه خواهران، مراسم سخنرانی با حضور حجت الاسلام اکرمی نیا در تاریخ شنبه 13مهرماه در مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها-ری برگزار گردید.

مراسم هفته دفاع مقدس در مدرسه علمیه امام حسین

مراسم هفته ی دفاع مقدس در روز دوشنبه مورخ 98/7/1 در مدرسه علمیه امام حسین علیه السلام برگزار گردید در طی این مراسم از سردار محمد غفاری نژاد پدر شهید گرانقدر حسین غفارنژاد دعوت به عمل در آمد

بازدید از باغ موزه دفاع مقدس

همزمان با هفته دفاع مقدس طلاب حوزه علمیه الزهرا س واوان از باغ موزه دفاع مقدس تهران بازدید نمودند.

دفاع مقدس امتداد راه قیام سرخ عاشورا است

علت اینکه آمریکا جنگ را متوقف کرد همین بود که فهمید جبهه جنگ ایران به یک دانشگاه اعتقادی تبدیل شده است و جوانی که تا دیروز در کوچه ها بدون هدف بوده ، در جبهه با اعتقاد کامل از اسلام دفاع می کند .

دوره توانمند سازی جریان شناسی سیاسی در مدرسه علمیه حضرت زینب کبری سلام الله علیها

در مدرسه علمیه حضرت زینب کبری سلام الله علیها دوره توانمند سازی جریان شناسی سیاسی برگزار می شود

«عاشورا درس مذاکره است»؛ توجیهی بر عملکرد غلط برخی سیاسیون

استاد حوزه علمیه مطرح کرد؛ «عاشورا درس مذاکره است»؛ توجیهی بر عملکرد غلط برخی سیاسیون

بزرگداشت هفته دفاع مقدس در مدرسه علمیه حضرت زینب کبری سلام الله علیها

به مناسبت هفته دفاع مقدس مراسم بزرگداشت دفاع مقدس برگزار می شود

برگزاری آیین آغاز سال تحصیلی حوزه های علمیه خواهران استان تهران

حضور مدیریت و کادر و جمعی از طلاب مدرسه علمیه حضرت زینب کبری سلام الله علیها در مراسم آغاز سال تحصیلی حوزه های علمیه خواهران استان تهران

همایش تخصصی نماز

همایش تخصصی نماز با حضور کلیه طلاب ورودی سطح سیکل و دیپلم و دانش اموختگان مدرسه علمیه زهرای اطهر(س) در تاریخ 30 و 31 شهریور ماه با بازه زمانی 14 ساعته برگزار گردید

تشکیل امت واحده مهمترین استراتژی سال رهبر انقلاب

امیدوار تشکیل امت واحده را مهمترین استراتژی سال رهبر معظم انقلاب بیان کرد و گفت: نظام سازی مقدم بر تشکیل تمدن بزرگ اسلامی است.

طلبگی سلسله ای متصل به انبیا و اولیای الهی

معصومه سادات صادقی مدیر مدرسه علمیه الزهراء (علیهاالسلام) : طلبگی سلسله ای متصل به انبیا و اولیای الهی است و مردمی بودن از ویژگی های مهم حوزه است.

  • تعداد رکوردها : 1323