دوشنبه - 2020 ژانوِيه 20 - 25 جمادي الاول 1441 - 30 دي 1398
16417رکورد در مدت زمان 1.076ثانیه
عبارت مورد جستجو :
دستاوردهای پژوهشی مهر 97 الی مهر 98 طلاب در فضای مدرسه در معرض یازدید طلاب قرار گرفت
در هفته پژوهش دو نشست علمی با موضوع «پژوهش و بیانیه گام دوم انقلاب» با حضور سرکار خانم دکتر سروی، در مدرسه علمیه نجمه خاتون(سلام الله علیها) برگزار شد.
به مناسبت هفته پژوهش نشست علمی با موضوع «حقیقت تعدد زوجات چرایی و چگونگی» در مدرسه علمیه نجمه خاتون(سلام الله علیها) برگزار شد.
در هفته پژوهش مدرسه علمیه نجمه خاتون(سلام الله علیها) کارگاهی با عنوان «کاربردword در پژوهش» برای طلاب پایه اول برگزار کرد.
به مناسبت هفته پژوهش حدود 100 جلد کتاب با عنوان «آموزش پژوهش تمرینی» برای طلاب مدرسه علمیه نجمه خاتون (سلام الله علیها) خریداری شد.
در هفته پژوهش جلسه ای هم اندیشی با موضوع «نقش زنان در ایجاد روحیه پژوهش و مطالعه در خانواده» را با حضور طلاب و استاد حوزه سرکار خانم راستکار برگزار شد.
مدرسه علمیه نجمه خاتون(سلام الله علیها) در طی مراسمی با اهدای هدیه ای از پژوهشگر برتر سال 1398 سرکار خانم نسیم کاظمی تجلیل کرد.
به مناسبت هفته پژوهش نمایشگاهی به منظور نمایش کتاب ها و نرم افزارهای پژوهشی در مدرسه علمیه نجمه خاتون(سلام الله علیها) به مدت 10 روز برگزار گردید.
در هفته پژوهش اولین جلسه توجیه و معرفی اهداف و وظایف کانون پژوهشی با حضور طلاب علاقه مند به فعالیت های پژوهشی، در مدرسه علمیه نجمه خاتون (سلام الله علیها) برگزار شد.
در هفته پژوهش، برخی از طلاب و معاونت پژوهش مدرسه علمیه نجمه خاتون(سلام الله علیها) در پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) حضور یافتند.
  • تعداد رکوردها : 16417