جمعه - 2020 آگوست 07 - 18 ذيحجه 1441 - 17 مرداد 1399
16843رکورد در مدت زمان 0.748ثانیه
عبارت مورد جستجو :
کارگاه آموزش ضمن خدمت معاونان پژوهش حوزه های علمیه خواهران استان تهران برگزار شد
جلسه مشترک شورای معاونان با مسئولین مدرسه علمیه مشکات اندیشه حاج آقا قاسمیان مؤسس، سرکار خانم حبیبی مدیر و سرکار خانم وحیدمنش معاون آموزش به منظور آشنایی و تعامل بیشتر و تشریح طرح پیشنهادی مادران در تاریخ 93/9/11 در دفتر مدیریت برگزار شد
جلسه شورای معاونان با سرپرست مدرسه علمیه قبا سرکار خانم قاسمی به منظور آشنایی و تعامل بیشتر و رسیدگی به مسائل و مشکلات مدرسه در تاریخ 93/8/27در دفتر مدیریت حوزه علمیه خواهران استان تهران، برگزار گردید.
جلسه شورای معاونان با مسئولان مدرسه علمیه خدیجه ام المؤمنین(س) سرکار خانم جذبی مدیر و سرکار خانم نوروزی معاون آموزش به منظور آشنایی و تعامل بیشتر و رسیدگی به مسائل و مشکلات مدرسه در تاریخ 993/7/15در دفتر مدیریت حوزه علمیه خواهران استان تهران، برگزار گردید.
جلسه ی شورای معاونان در تاریخ 93/2/30 از ساعت 8:45 الی 11:15 در مدرسه علمیه حضرت زینب کبری(س) به منظور رسیدگی به مشکلات پایان نامه ها، برگزار گردید.
جلسه مشترک شورای معاونان با مسئولین مدرسه علمیه ام ابیها حاج آقا تهرانی مؤسس، جناب آقای دشت آبادی عضو هیئت امناء و سرکار خانم موسوی مدیر به منظور آشنایی و تعامل بیشتر و رسیدگی به مسائل و مشکلات مدرسه علمیه ام ابیها در دفتر مدیریت برگزار شد
یا کسى که دعاى مضطر را اجابت می ‏کند و گرفتارى را برطرف می ‏سازد، و شما را خلفاى زمین قرار می ‏دهد، آیا معبودى با خداست؟ کمتر متذکر می ‏شوید!
همزمان با ولادت با سعادت امام رضا(ع) جلسه کارکنان مجتمع کوثر به مناسبت بزرگداشت هفته دولت و روز کارمند در مجتمع برگزار شد.
اعمال ماه ذی القعده 7 شهریور 1394 0:44
ماه ذی القعده یکی از ماه های حرام است. از خصوصیات ماه های حرام این است که ثواب عمل خیر مضاعف و عقاب عمل حرام نیز دو چندان می گردد وجه تسمیه این ماه ها به حرام بودن، این است که در این ماه هرگونه خونریزی و کشتاری متوقف می گردد. این حرمت را اعراب جاهلیت نیز برای این ماه ها قائل بودند و در این ماه ها از هر گونه جنگ و ستیزی خودداری می کردند اسلام این آئین را امضاء کرد و مهر تاییدی بر آن زد.
ترجمه نوین از صحیفه سجادیه به قلم فاطمه احمدی از پژوهشگران برتر و اساتید حوزه علمیه خواهران استان تهران منتشر شد
  • تعداد رکوردها : 16843