شنبه - 2020 آوريل 11 - 18 شعبان 1441 - 23 فروردين 1399
16574رکورد در مدت زمان 1.107ثانیه
عبارت مورد جستجو :
عائشه گفت که رسول خدا صبح هنگام بیرون رفتند و بر روی دوش ایشان عبایی طرح دار از موی سیاه بود . پس حسن بن علی آمد پس او را در زیر عبا گرفت . پس حسین آمد و او را نیز وارد کرد . پس علی آمد او را نیز وارد کرد . سپس فرمود : خداوند می خواهد از شما اهل بیت پلیدی ها را دور کند و شما را پاک نماید .
کاش قرآن، محور بود 9 مرداد 1394 14:33
اصلاً قرآن می گوید من دینامیتم! «لو أنزلنا هذالقرآن علی جبلٍ لرأیته خاشعاً متصدعاً» تکه تکه می شود یعنی چه؟ یعنی من مواد منفجره هستم! این که ما قرآن می خوانیم و تکه تکه نمی شویم، پیداست که درِِ روحمان را بر قرآن باز نکرده ایم.
به همت مدرسه علمیه حضرت زینب کبری (س) کرسی آزاداندیشی با عنوان اعلان برائت و اندیشه تقریب مذاهب با حضور اساتید برجسته حوزه خانم ها دیالمه، عبودیت، سروی برگزار شد.
به این سوره "اسراء" گویند چرا که در آغاز این سوره، جریان معراج پیامبر گرامی (صلی الله علیه وآله و سلم) را بازگو نموده است بدین سبب است که به این نام، شهرت گرفت.
کرسی آزاداندیشی در مدرسه علمیه حضرت معصومه (س) شهرستان دماوند با عنوان «آیا اهل بیت (ع) در پی تشکیل حکومت بوده اند؟» برگزار شد.
جلسه دفاعیه پایان نامه خانم رستمی سلیم با عنوان بررسی اطلاق مقامی و موارد کاربرد آن برگزار شد.
استخاره درخواست شایسته ترین راه از خداوند عزوجل برای کاری که در تدارک انجام آنیم از حیث فساد و صلاح ، سود و زیان دنیوی و اخروی از طریق دست یازیدن به قرآن شریف و یا اخذ قبضه تسبیح و یا کتابت رقعه و مانند اینها می باشد .
نشست فرهنگی در مدرسه علمیه خواهران مشکوة اندیشه شهر تهران با سخنرانی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد
می توان حضرت خدیجه سلام الله علیها را به عنوان یک رکن اساسی در تاسیس اسلام قلمداد نمائیم! چرا که علاوه بر ثروتی که برای گسترش اسلام در اختیار پیامبر قرارداد، به گواهی تاریخ، تا حضرت خدیجه سلام الله علیها زنده بود شکنجه مشرکین بر حضرت دشوار نبود و شخصیت و نفوذ حضرت خدیجه سلام الله علیها مانع بسیاری از توطئه های آنان بود.
مرحله دوم کارگاه آموزش مهارت های بیان تفسیر قرآن توسط موسسه فرهنگی قرآن و عترت تمهید و به همت مدیریت حوزه علمیه خواهران استان تهران در روزهای دوازدهم و سیزدهم مردادماه برگزار خواهد شد.
  • تعداد رکوردها : 16574