سه شنبه - 2020 مي 26 - 4 شوال 1441 - 6 خرداد 1399
16667رکورد در مدت زمان 0.717ثانیه
عبارت مورد جستجو :
آزمون دوره فرهنگ سازمانی در تاریخ 94/3/6 توسط مدیریت حوزه علمیه خواهران استان تهران برگزار شد
ایام سوگواری شیعه است. نوای حیدر حیدر گوشه و کنار و بازارهای شهرها را پر کرده است و ذکر یا علی مدد آزین بخش هر مجلسی است. این روزها همه از علی(علیه السلام) می گویند و از امام شیعیان یاد می کنند. در میان این هیاهوها شاید بد نباشد اندکی را به تفکر دربارۀ سیرۀ مولایمان بپردازیم و با خود بیاندیشیم آیا توانسته ایم رهروی مناسب برای سرورمان باشیم؟!
قوانین و احکام اسلامی بر پایه ی زندگی اجتماعی طرح ریزی شده است چرا که انسان موجودیست اجتماعی. تناسب فرامین و دستورات الهی با مقتضیات انسانی، لازمه ی آخرین شریعت آسمانی و دینی منتخب است. نهی از عزلت نشینی و دوری گزیدن از اجتماع از خصائص این دین الهی است.
بسیاری از المان ها و عناصر تشکیل دهنده جامعه از جمله زنان با پیروزی انقلاب اسلامی جامه حقیقت پوشیدند
دیدار مدیر حوزه علمیه خواهران استان تهران، حجت الاسلام سید محمدرضا آقامیری به اتفاق مدیر ساماندهی و نظارت خانم زهره شاه آبادی، معاون آموزش خانم منصوره ازغندی، معاون پژوهش آقای حسین خسروی، معاون اداری مالی آقای سید جمال الدین قادری، معاون فرهنگی خانم سهیلا کریم زاده، مشاوران مدیر خانم ها معصومه پاکتچی و فاطمه دیانتی با مدیر محترم مرکز مدیریت حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای جمشیدیدر تاریخ 92/10/17 به مدت دو ساعت در دفتر مدیر محترم مرکز مدیریت انجام پذیرفت.
مراسم بزرگداشت مقام زن در مدرسه علمیه خواهران بانو امین برگزار شد. ارشد، کارشناس مسائل دینی در این مراسم یکی از بهترین زیارت های رسیده از ائمه(ع) را زیارت جامعه کبیره معرفی و بر خواندن آن تأکید کرد.
میزگرد با موضوع "رابطه مستقیم حیا با حجاب" با حضور حجت الاسلام محمدمهدی ابراهیم پور، حجت الاسلام سید محمدرضا آقامیری و سه تن از مسؤولان حوزه، خانم ها منصوره ازغندی، معصومه پاکتچی و فاطمه حبیبی برگزار شد.
  • تعداد رکوردها : 16667