چهارشنبه - 2020 مي 27 - 5 شوال 1441 - 7 خرداد 1399
16670رکورد در مدت زمان 0.686ثانیه
عبارت مورد جستجو :
در اعتراض به بی کفایتی آل سعود و کشته شدن تعداد زیادی از هم وطنان عزیز کلیه مدارس علمیه خواهران سراسر کشور فردا شنبه تعطیل است.
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی درپی فاجعه ی مصیبت بار امروز در منا که در آن جمع کثیری از میهمانان الهی جان خود را از دست دادند با صدور پیامی ضمن ابراز همدردی با مصیبت دیدگان این حادثه ی اندوهبار و تسلیت به بازماندگان آنان تأکید کردند: دولت سعودی موظّف است مسئولیّت سنگین خود را در این حادثه ی تلخ پذیرفته و به لوازم آن به قاعده ی حق و انصاف عمل کند. ایشان ضمن اعلام سه روز عزای عمومی در کشور افزودند: مدیریّت غلط و اقدامات ناشایسته که عامل این فاجعه بوده، نباید از نظر دور بماند. متن پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به شرح زیر است.
این نمایشگاه به مدت یک هفته برقرار است و مورد بازدید اساتید و طلاب قرار خواهد گرفت.
بسم الله الرحمن الرحیم و من یخرج من بیته مهاجرا الی الله و رسوله ثم یدرکه الموت فقد وقع اجره علی الله
پایان نامه با موضوع آسیب شنا سی ولایت ستیزی در عصر امام موسی کاظم (علیه السلام)و مقایسه آن با عصر حاضر
این مراسم با حضور مدیرحوزه های علمیه خواهران استان تهران(حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای آقا میری),معاون اداری مالی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران استان( آقای دکتر عبداللهی) و موسس محترم(حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای ناصحی)و مدیر مدرسه سرکار خانم لطیفی برگزار شد.
شرکت کنندگان از طلاب پایه اول و جدیدالورود به حوزه بودند که در جهت آشنایی آنان با محیط های مطالعاتی این بازدید صورت گرفت.
بزرگداشت هفته دفاع مقدس توسط بسیج مدرسه زینب کبری س برگزار شد
جلسات دفاعیه شهریور ماه مدرسه علمیه زینب کبری س با حضور مؤسس، مدیر، اساتید و طلاب برگزار شد.
مدیر حوزه علمیه نجمه خاتون(س) گفت: بازگشایی حوزه علمیه نجمه خاتون(س) از چهارشنبه اول مهر با حضور اساتید و طلاب انجام می شود.
  • تعداد رکوردها : 16670