دوشنبه - 2018 ژوئن 18 - 5 شوال 1439 - 28 خرداد 1397

خطر ابتلا به دیابت را جدی بگیرید

در تاریخ چهارشنبه دهم ابان ماه از ساعت 10 الی 11 در سالن اجتماعات جلسه بهداشت و سلامت با موضوع دیابت برگزار گردید.

برگزاری کارگاه عفاف و حجاب - مدرسه علمیه نرجس خاتون (س) شهریار

واحد فرهنگی مدرسه علمیه نرجس خاتون (س) در تاریخ 13/8/96 ازساعت 11 تا 12.30 برای طلاب این مجموعه کارگاه عفاف و حجاب جهت تفسیر و تبیین حجاب برگزارکرد .

تشکیل کلاس های اخلاقی

معاونت فرهنگی مدرسه علمیه المهدی(عج) به منظور ارتقاء اخلاق اسلامی و درک صیحیح آن اقدام به برگزاری کلاس های اخلاق نموده است ......

جلسه اخلاق عمومی

جلسه اخلاق عمومی با سخنرانی امام جمعه محترم شهرستان قرچک جناب حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا اسماعیلی و مداحی سرکار خانم کاشانی برگزار شد.

شرکت طلاب مدرسه علمیه نرجس خاتون (س) شهریار در راهپیمایی یوم الله 13 آبان

13آبان روز مبارزه با استکبار جهانی ، روز تسخیر لانه جاسوسی و روز دانش آموز فرصتی بود تا مدیریت محترم و معاونین و کادرطلاب حوزه علمیه نرجس خاتون (س) در این مراسم با شکوه شرکت نمایند

نشانه گیری حریم خانواده در شبکه های ماهواره ای

هدف شبكه های ماهواره ای تغییر الگوی نگرشی و رفتاری خانواده هاست...

رمز موفقیت یک شهید امنیت

در کتاب راه ستاره ها که توسط موسسه حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس نیروی زمینی سپاه منتشر شده به زندگینامه این شهید مدافع امنیت کشور پرداخته است. در بخشی از این کتاب مادر شهید بابایی زاده رمز موفقیت فرزندش را اینچنین بیان می کند: «من موفقیت های مجتبی را از خوبی های همسرش می دانم. چون ایشان از همه لحاظ همسری کامل و قابل اطمینان است. الان هم به خاطر حضور همسر مهربان اوست که احساس نمی کنم مجتبی در میانمان حضور ندارد.

گزارش هفته تربیت بدنی

به مناسبت هفنه تربیت بدنی، مسابقات جذاب ورزشی در مدرسه علمیه انسیه الحوراء برگزار گردید.

عامل نشاط روحی

قرآن ،عامل نشاط روحی

همایش عقیدتی و سیاسی با عنوان : ( اخلاق طلبگی و بصیرت سیاسی ) با سخنرانی حجه الاسلام و المسلمین لرکی مدرسه علمیه الزهرا (سلام الله علیها ) قیامدشت .

برگزاری همایش عقیدتی و سیاسی در تاریخ 1396/08/08با موضوع : ( اخلاق طلبگی و بصیرت سیاسی ) با سخنرانی حجه الاسلام و المسلمین لرکی مدرسه علمیه الزهرا (سلام الله علیها ) قیامدشت .

ققنوس کوچک

شانزدهم اردیبهشت سال 1346 در روستای «سراجه» از روستاهای شهر مقدس قم، صدای گریه نوزادی شنیده می شود. نوزاد بوی بهشت می دهد و نور شهادت بر پیشانی دارد. او که محمدحسین نام یافت، حدود نه سال در جوار کریمه اهل بیت، حضرت معصومه علیهاالسلام دوران رشد جسمی و تکامل عقیدتی را طی کرد و در سال 1357 به همراه خانواده اش در شهر کرج سکنی گزید.

تربیت صحیح اسلامی

رهبر ما آن طفل13ساله ای است كه بر خود نارنجك می بندد و زیر تانك می رود و...

«اربعین حسینی» امکان حضور در تاریخی دیگر

سعی کنید خود را در معرض نفحات روزگار و تاریخ خود قرار دهید.

آموزه اخلاقی هفته( احترام به استاد)

آموزه اخلاقی هفته( احترام به استاد)

کارگاه آموزش مهارت مدیریت خشم

در تاریخ سوم ابان ماه جلسه بهداشت و سلامت با موضوع خشم و مهارت مدیریت آن با حضور خانم اعظم سعدآبادی ویژه طلاب پایه اول برگزار گردید.

نشانه های حماقت(1 و 2)

بیان ویژگی های انسان احمق.

موانع و راهکارهای صبر

می گویند نام صبر، صبر شده است چون صبر اسم میوه ای است که خیلی تلخ است، صبر کردن هم برای انسان خیلی سخت، مشقت بار و تلخ است پس همان نام را روی این عمل انسانی گذاشته اند...

سفر معنوی به قم

طلاب مدرسه علمیه فاطمیه ( س) راهی سفر معنوی شدند .

برگزاری جلسه با حضور مسئول اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزی و ستاد عتبات عالیات - مدرسه علمیه نرجس خاتون (س) شهریار

جلسه ای در روز 30 مهر ساعت 11 با حضور مسئول اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزی ، ستاد عتبات عالیات ، مدیریت و معاونت فرهنگی حوزه علمیه نرجس خاتون (س) شهریار پیرامون مسائل مربوط به اعزام مبلغین خواهر وهمکاری حوزه علمیه با مدارس برگزار گردید.

«ففِرُّوا إلی الله مِن الله»

«ففِرُّوا إلی الله مِن الله»

  • تعداد رکوردها : 747