چهارشنبه - 2018 فوريه 21 - 6 جمادي الثاني 1439 - 2 اسفند 1396

معرفی کتاب حضرت زینب(س) سردبیر رسانه عاشورا

معرفی کتاب حضرت زینب(س) سردبیر رسانه عاشورا به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی 1396

معرفی تازه های نشر 1396 از سوی مدرسه علمیه فاطمیه(س) پاکدشت

معرفی تازه های نشر 1396 از سوی مدرسه علمیه فاطمیه(س) پاکدشت به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی

تبریک هفته کتاب و کتابخوانی به کتابدار مدرسه علمیه فاطمیه(س) پاکدشت

تبریک هفته کتاب و کتابخوانی به کتابدار مدرسه علمیه فاطمیه(س) پاکدشت سرکار خانم احمدی

سلامت فکری با کتابخوانی

هم سلامت معنوی و روحی داشته باشد، هم سلامت فکری و ...

سخن چینی بزرگ ترین جادو

از بزرگ‏ترين جادو، سخن‏ چينى است؛ زيرا با سخن‏چينى، ميان دوستان جدايى مى‏افتد، دوستان يكدل با هم دشمن مى‏شوند، به واسطه آن خون‏ها ريخته مى‏شود، خانه‏ ها ويران مى‏گردد و پرده‏ها دريده مى‏شود. سخن‏ چين، بدترين كسى است كه روى زمين راه مى‏رود.(بحارالأنوار، ج 63، ص 21، ح 14)...

نمایشگاه کتاب و نرم افزار و دستاوردها

نمایشگاه کتاب و نرم افزار و دستاوردها

برگزاری نشست سیاسی با عنوان " موضعگیری های اخیر ترامپ بر علیه ایران" - حوزه علمیه الزهرا (س) واوان

روز دوشنبه ۱ آبان نشست سیاسی با عنوان " موضعگیری های اخیر ترامپ بر علیه ایران" با حضور کارشناس مسائل سیاسی برگزار شد.

مسابقه وبلاگ نویسی به مناسبت هفته کتاب و پژوهش مدرسه علمیه نرجس خاتون (س) شهریار

واحد پژوهش مدرسه علمیه نرجس خاتون سلام الله علیها به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی و پژوهش ، در نظر دارد مسابقه وبلاگ نویسی را با مو ضوع راههکارهای احیای امر به معروف و نهی از منکر برگزار نماید .

برگزاری نقد کتاب : (پدر عشق پسر) نوشته سید مهدی شجاعی به مناسبت اربعین سلار شهیدان امام حسین ( علیه السلام ) مدرسه علمیه الزهرا (سلام الله علیها ) قیامدشت

برگزاری نقد کتاب پسر عشق پدر نوشته آقای سید مهدی شجاعی به مناسبت اربعین سالار شهیدان امام حسین ( علیه السلام ) توسط سرکار خانم صدیقه سیری و مژگان آرام والا در تاریخ 1396/08/15 مدرسه علمیه الزهرا (سلام الله علیها ) قیامدشت .

جلسه اخلاق عمومی

جلسه اخلاق عمومی با سخنرانی امام جمعه محترم شهرستان قرچک جناب حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا اسماعیلی و مداحی سرکار خانم کاشانی برگزار شد.

معنی و مفهوم عقاید

نوشته های استاد سلیمانی ، معاون پژوهش

آموزش نحوه عضویت و استفاده از سامانه نورلایب

نحوه استفاده از کتابخانه های مجازی قائمیه و به خصوص نورلایب؛ آموزش مراحل عضویت / ثبت نام/ افزایش اعتبار و نحوه دریافت فایل pdf یا html در سرای پژوهش مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها شهرری آموزش داده شد.

برگزاری کلاس آموزش word - مدرسه علمیه نرجس خاتون (س) شهریار

واحد پژوهشی حوزه علمیه نرجس خاتون سلام الله علیها به منظور ارتقاء طلاب در عرصه فضای مجازی و رایانه و اهمیت و ضرورت یادگیری آن آموزش word را در قالب تئوری و عملی از تاریخ 7 مهر الی 24 آبان 96 برای 70 نفر از طلاب پایه اول خود برگزار می نماید.

سیزده آبان، یادآور فداکاری های دانش آموزان

صبح روز 13 آبان 57، دانش آموزان گروه گروه وارد دانشگاه می شوند، آنها مدارس را تعطیل کرده و رو به سوی دانشگاه تهران نهاده اند تا بار دیگر اطاعت از رهبر خود امام خمینی(ره) را نشان دهند و اعتراض خود را از حکومت دیکتاتوری شاه و اربابش آمریکا به گوش جهانیان برسانند.

برگزاری مراسم 13آبان ماه روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا ٰ مدرسه بقیه الله الاعظم (عج)

برگزاری مراسم به مناسبت 13 آبان روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روز دانش آموز

رمز خوشبختی

خوشبختی» واژه ای زرّین، زیبا و دلپذیر است که در هر فرهنگ و تمدنی، آرمانی ارزشمند و محبوب شمرده می شود. نگاه افراد به آفرینش و دیدگاه انسانها به هستی، مبنای تفسیر خوشبختی (سعادت) است. آنان که فقط زندگی را دامنه ای سرسبز و با صفا و ساحلی دل پسند و زیبا می دانند که باید در آن خوب نوشید و خوب پوشید و خوب گردید، خوشبختی را در جلوه هایی همچون جمال و زیبایی، مال و دارایی، قدرت و توانایی، رفاه و تن آسایی و مقام اجتماعی خلاصه می کنند، و کسانی که آفرینش را آموزشگاهی شایسته برای آموزه های آسمانی می دانند، که فرصت یک بار حضور در آن فراهم می شود و در پی آن ، ابدیت و جاودانگی نهفته است، نگاهی فراتر از رخسارهای ظاهری و جلوه های فریبا و زیبا دارند ؛ هستی را هدفمند دانسته، انسانها را ارزشمند دیده و خود را وظیفه مند در تمامی عرصه ها و صحنه ها، و شادیها و شیونها می بینند.

همایش عقیدتی و سیاسی با عنوان : ( اخلاق طلبگی و بصیرت سیاسی ) با سخنرانی حجه الاسلام و المسلمین لرکی مدرسه علمیه الزهرا (سلام الله علیها ) قیامدشت .

برگزاری همایش عقیدتی و سیاسی در تاریخ 1396/08/08با موضوع : ( اخلاق طلبگی و بصیرت سیاسی ) با سخنرانی حجه الاسلام و المسلمین لرکی مدرسه علمیه الزهرا (سلام الله علیها ) قیامدشت .

بیایید اربعین یک انتقام تاریخی بگیریم...

احیای احترام به امام معصوم(علیه السلام) به واسطه اربعین

برگزاری جلسه هم اندیشی ادارات شهرستان شهریار در خصوص برگزاری برنامه های فرهنگی

جلسه هم اندیشی در خصوص هم افزایی دستگاه ها در اجرای برنامه های فرهنگی شهرستان شهریار در روز 7 ابان 96 برگزار گردید.

  • تعداد رکوردها : 912