چهارشنبه - 2018 فوريه 21 - 6 جمادي الثاني 1439 - 2 اسفند 1396

برگزاری نشستی با عنوان حجاب در اسلام با رویکرد وظایف مدارس علمیه

مدرسه علمیه حضرت زینب کبری سلام الله علیها، نشستی با عنوان حجاب در اسلام با رویکرد وظایف مدارس علمیه برگزار کرد

بشارت بر پیامبر خاتم در کتب عهدین

ورات و انجیل بشارت دهنده بر ظهور پیامبر خاتم

نشست پژوهشی با محوریت شبهات انتظار

نصرت الله آیتی با طرح این سوال که چگونه می توانیم متوجه شویم فردی قصد شبهه افکنی دارد یا خیر تصریح کرد : یکی از راههای پی بردن به این مهم این است که فرد ، پرسش خود را در مجامع غیر علمی مطرح کند .

آشنایی با فرقه های نوظهور - حوزه علمیه الزهرا(س) واوان

روز شنبه 11 آذر 1396 حوزه علمیه الزهرا(س) واوان میزبان جناب آقای دکتر شکوهی(استاد حوزه و دانشگاه و پژوهشگر) با موضوع فرقه های نوظهور بود.

گزارش هفته بسیج برگزاری جلسه سرمربیان بسیج ناحیه مقاومت بسیج سپاه ابوالفضل(ع) – بهارستان با حضور جمعی از اساتید و کادر حوزه علمیه الزهرا(س) واوان

جلسه سرمربیان بسیج با حضور استادیار سرکار خانم حامدی، معاون پژوهش و از اساتید حوزه علمیه الزهرا(س)، روز پنجشنبه 9 آذر 1396 در ناحیه مقاومت بسیج سپاه ابوالفضل(ع) – بهارستان برگزار شد.

معرفی کتاب مکیال المکارم

کتابی سرشار از معارف ناب مهدوی

برگزاری اردوی پژوهشی با عنوان : (دیدار از کتابخانه مدرسه علمیه فاطمیه(سلام الله علیها ) پاکدشت ) به مناسبت بزرگداشت هفته کتاب و کتابخوانی و هفته پژوهش مدرسه علمیه الزهرا (سلام الله علیها ) قیامدشت .

برگزاری اردوی پژوهشی با عنوان : (دیدار از کتابخانه مدرسه علمیه فاطمیه (سلام الله علیها )پاکدشت ) به مناسبت بزرگداشت هفته کتاب و کتابخوانی و هفته پژوهش.

فعالیتهای هفته کتاب و کتابخوانی – واحد پژوهش مدرسه علمیه نرجس خاتون (س) شهریار

به مناسبت هفته کتاب وکتاب خوانی از تاریخ 23 آبان الی 8 آذر ماه 96 فعالیتهای زیر توسط واحد پژوهش حوزه علمیه نرجس خاتون (س) انجام گردید.

مراسم عزاداری

مدرسه علمیه فاطمیه ( س) شهادت امام حسن عسکری را تسلیت عرض می نمایید .

بالاترین امر به معروف و نهی از منکر

سرکار خانم نرجس شکوری فرد نویسنده و مسئول مقر کتاب جامعه الزهرا امروز در مدرسه علمیه کوثر ورامین ضمن بیان اهمیت کتاب و کتابخوانی گفت : باعث تاسف است که امروزه کتاب های پر فروش سال ما از کتاب های غربی است .

گفتمان حوزوی با موضوع مهارت های زندگی

گفتمان حوزوی با موضوع مهارت های زندگی در تاریخ 1396/09/04 با حضور حجت الاسلام والمسلمین توانایی برگزار گردید.

نشست سیاسی به مناسبت هفته بسیج

به مناسبت هفته بسیج نشست سیاسی در مدرسه علمیه به همت بسیج طلاب برگزار شد. سخنران این مراسم جناب حجت الاسلام والمسلمین عبدالله پور نمایندگی ولی فقیه در ناحیه پانزده خرداد شهرستان قرچک هستند.

این جور آدم ها شهید می شوند

به جای اینکه بمیرند، شهید می شوند.

هم اندیشی تبلیغی و تقویت یاوران معروف

برگزاری نشست امربه معروف و مخاطب شناسی

هم اندیشی دفاع مقدس با تکیه برتبلیغ چهره به چهره

دفاع مقدس گنج پر بهایی است که بخشی از آن پاسداشت از پایداری، ایثار و شهادت رزمندگان و پیشکسوتان است. این ایام یادآور دفاع مشروع ملتی غیور است که با تمام وجود با تکیه بر ایمان و اعتقاد قلبی و رهبری های حکیمانه امام راحل(ره) از سرزمین ، شرافت و عزت کشورمان دفاع کردند. فرهنگ حماسی دفاع مقدس، واکاوی و برجسته سازی عملیات های بزرگ و تاثیر گذار دفاع مقدس، الگودهی و توجه دادن نظام فرهنگی به فرهنگ غنی دفاع مقدس و نقش آن در تعاملات اجتماعی و سبک زندگی اسلامی و نمایش اقتدار و قدرت نیروهای مسلح در واکنش به یاوه گویی های استکبار جهانی و رژیم نامشروع صهیونیسم از مهم ترین راهبردهای وزارت دفاع برای تبیین اهمیت بزرگداشت هفته دفاع مقدس است. موسسه آموزش عالی رفیعه در این راستا در مراسم معنوی صبحگاهی زیارت عاشورا علاوه بر برپایی هم اندیشی ، برشورهایی برای سطح عمومی جامعه و تبلیغ چهره به چهره طراحی کرد و در مراسم تشییع شهید حججی بین مردم عزیزمان توزیع نمود.

برگزاری نشست عقیدتی به مناسبت : وفات پیامبر اعظم ( صلی الله و علیه و آله ) وشهادت امام حسن ( علیه السلام ) مدرسه علمیه الزهرا ( سلام الله عیها ) قیامدشت .

برگزاری نشست عقیدتی به مناسبت : وفات پیامبر اعظم ( صلی الله و علیه و آله ) وشهادت امام حسن ( علیه السلام ) مدرسه علمیه الزهرا ( سلام الله عیها ) قیامدشت در تاریخ : 1396/09/01.

بازدید از کتابخانه قطب الدین رازی طلاب مدرسه علمیه کوثر ورامین به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی جهت آشنایی با کتاب های مرجع و تازه نشر از کتابخانه قطب الدین رازی شهرستان بازدید نمودند

طلاب مدرسه علمیه کوثر ورامین به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی جهت آشنایی با کتاب های مرجع و تازه نشر از کتابخانه قطب الدین رازی شهرستان بازدید نمودند

برگزاری نمایشگاه باغ شمعدونی

مدرسه علمیه کوثر ورامین به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی نمایشگاه کتاب با محوریت دفاع مقدس و با 20 درصد تخفیف برگزار کرد .

  • تعداد رکوردها : 912