چهارشنبه - 2018 دسامبر 12 - 4 ربيع الثاني 1440 - 21 آذر 1397

برگزاری مسابقه «در انتظار آفتاب»

واحد پژوهش مدرسه علمیه نرجس خاتون (س) به مناسبت مقارنت هفته پژوهش با امامت امام زمان (عج) اقدام به برگزاری مسابقه ای با عنوان «در انتظار آفتاب» با موضوعات دل نامه ای برای امام زمان و شعر در ارتباط با امام زمان نموده است .

برگزاری کلاس بصیرت سیاسی توسط جناب حجت الاسلام والمسلمین آقای طاهری ٰ مدرسه بقیه الله الاعظم (عج)

کلاس بصیرت سیاسی با حضور جناب حجت الاسلام والمسلمین آقای طاهری مسئول محترم عقیدتی وسیاسی پزوهشهای صنایع دفاع در روز سه شنبه 95/9/16با همکاری بسیج سپاه خواهران بهارستان برگزار گردید.

مسابقه خلاصه نویسی کتاب «سرمه اندیشه»

واحد پژوهش به مناسبت فرا رسیدن هفته پژوهش مسابقه خلاصه نویسی ازکتاب سرمه ی اندیشه برگزار میکند.

برگزاری کلاس های مهدویت

برگزاری کلاس مهدویت بصورت فوق برنامه برای همه طلاب مدرسه برگزارگردید.

تير خلاص آمريكا به برجام،فرجام اعتماد به شيطان

همانگونه که پيش بيني مي شد، قانون گذاران مجلس سناي آمريکا با 99 راي موافق و بدون راي مخالف طرح تمديد 10 ساله قانون تحريم هاي ايران را تصويب کردن

چگونه محبوب خدا شویم

در تاریخ یکشنبه هفتم آذرماه مراسم سوگواری به مناسبت ایام رحلت پیامبر گرامی اسلام و امام حسن مجتبی و امام رضا علیهم السلام در مدرسه الزهرا سلام الله علیها-ری با سخنرانی خانم زارع برگزار گردید.

فضای مجازی به طلاب مبلغه نیاز دارد

حجت الاسلام موسوی گفت ؛ طلبه بسیجی باید بتواند تولید محتوا کند .

حکم کوبیدن درب مساجد درشب اول ربیع

در شب اول ماه ربيع الاول از حدود نيمه شب تا اذان صبح افرادى با در دست داشتن شمع پشت درب مساجد مراجعه و با كوبيدن به درب مساجد و خواندن اذكارى توسل جسته و حاجات خود را طلب مى نمايند،

اعمال ماه ربیع الاول

ماه "ربیع الاول" همانگونه که از اسم آن پیداست بهار ماه ها می باشداما اعمال آن...

جشن بلوغ فکری و شخصیتی نظام اسلامی

«پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت تان آسیب نرسد» نهم دی ماه یک هزار و سی صد و هشتاد و هشت، جشن بلوغ فکری و شخصیتی نظام اسلامی بود.

صبر در سیره امام حسن مجتبی(ع)

آنچه بيش از ديگر ويژگي‏هاي امام حسن مجتبي(ع) ـ در زمان حيات و پس از شهادت ـ از برجستگي برخوردار بود، صبوري و حلم آن حضرت بود كه تأثير بسزايي در زندگي وي و پيروانش داشت. امام ـ عليه السلام ـ آن گونه صبور بود كه صبوري وي زبانزد عام و خاص شد و ضرب المثل "حِلْمُ الحَسَنيّة" درباره وي رواج يافت. در اين گفتار برآنيم تا ارجمندي حلم و مفهوم آن را مورد بررسي قرار دهيم، آن گاه نتايج درخشان آن را در زندگي امام حسن(ع) بنگريم.

آخرین نماز پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم

حوادثی که در زمان حیات پیامبر(ص) اتفاق افتاده، محققان را برمی انگیزد تا در مسائل تاریخی دست به تحقیق صحیح و دقیق زده تا از لابهلای کلمات جعلی و ساختگی کلام صحیح را جدا کنند.

پیامبر اکرم صلوات الله علیه؛ اصلی ترین شاخص

شناخت شاخصه ها و اهداف پیامبر اکرم صلوات الله علیه و آله و سلم در بیانات رهبری

حقیقت بسیج

بسیج؛ یک حرکت بی نظیر در انقلاب اسلامی

ده کلید

میتوان بسیج را را بحق مکتبی ترین و مردمی ترین نیروی مقاومت جهانی نامید

خاطرات مرضیه دباغ از شکنجه های ساواک

مأموران به بهانه جلوگیری از خودکشی و حلق آویز شدن، چادر از سرمان گرفتند. برایم خیلی روشن بود که انگیزه و هدف واقعی آنها از این کار، دریدن حجاب نماد زن مومن و مسلمان و شکستن روحیه ما بود، از این رو ما نیز از پتوهای سربازی که در اختیارمان بود برای پوشش و به جای چادر استفاده می کردیم. عمل ما در آن تابستان گرم برای ماموران خیلی تعجب آور بود، آنها به استهزا و مسخره ما را «مادر پتویی! دختر پتویی!» صدا می کردند.

استغفار و فواید سه گانه آن

اهمیت و ارزش استغفار

درباره انتخابات آمریکا قضاوتی نداریم

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به نتیجه انتخابات اخیر ریاست جمهوری در آمریکا خاطرنشان کردند: ما هیچ قضاوتی درباره این انتخابات نداریم زیرا آمریکا، همان آمریکا است و در ۳۷ سال گذشته هر یک از دو حزب که بر سر کار بودند، هیچ خیری که نرساندند، دائماً نیز شر آنها متوجه ملت ایران بوده است.

  • تعداد رکوردها : 1136