يکشنبه - 2019 ژانوِيه 20 - 14 جمادي الاول 1440 - 30 دي 1397

کلاس های قرانی

مدرسه علمیه المهدی(عج) در تابستان 96 به منظور آشنایی کودکان با ندای آسمانی اقدام به برگزاری کلاس های روخوانی برای کودکان نمود.

کلاس تقویت هوش کودکان برگزار شد

کلاس تقویت هوش و حافظه کودکان همراه با آموزش قرآن کریم برگزار شد.

آموزش قرآن و مفاهیم دینی ویژه خردسالان

کلاس قرآن ویژه کودکان، با آموزش مفاهیم دینی و اخلاقی برگزار شد.

کلاس آموزش قرآن کریم برگزار شد

کلاس آموزش قرآن کریم ویژه تابستان برگزار شد.

پیام تسلیت

مدرسه علمیه فاطمیه ( س) _____ شهادت امام جوا ( علیه السلام )

برگزاری کلاس های حفظ قرآن مخصوص کودکان و نوجوانان با عنوان"قطره ای از بیکران وحی"

به یاری خداوند متعال کلاس های حفظ قرآن با عنوان" قطره ای از بیکران وحی" مخصوص کودکان و نوجوانان در مدرسه علمیه انسیه الحوراء برگزار گردید.

غیرت سیاسی از نگاه قرآن

در مطلب حاضر نگاه آموزه های اسلامی به مقوله غیرت و اهمیت غیرت سیاسی در قرآن مورد کنکاش قرار گرفته است...

یک جرعه از قرآن بنوش

فیض و رحمت خدا دائمی است. اگر چراغ دل ما روشن نمیشود ، بدانیم که مشکل از ماست و ما باید مانع را برداریم . شاگردی از استادش میـپرسد: مدتی است که در خودم صفا و خوشی نمی بینم اشکال کار کجاست؟ استاد پاسخ میدهد بی صفایی ، غم و کدورت نتیجه ی پشت کردن به خدا و توجه به خود است.

افتتاحییه کانون خادمان رضوی موسسه آموزش عالی حوزوی رفیعه المصفی علیهما السلام

مراسم افتتاحییه کانون فرهنگی خادمان رضوی موسسه آموزش عالی حوزوی رفیعه المصطفی علیهما السلام با حضور رییس کانون ، حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر توانایی به عنوان مبلغ برتر، دبیر کانون و تعدادی از طلاب و اساتید در روز سه شنبه 10 مرداد ماه مصادف با دههه کرامت برگزرا گردید.

قرآن و امام رضا علیه السلام

حضرت رضا عليه‏ السلام فرمود: هر گاه از چيزي ترسيدي 100 آيه از قرآن مجيد، از هر کجاي آن را که خواستي قرائت کند، سپس سه مرتبه بگو: اللهم اکشف عني البلاء خدايا بلا را از من دور کن .

علل بی آبرویی در قیامت از نگاه قرآن

بی گمان قیامت، خاص ترین لحظه زندگی انسان هاست؛ چرا که در آنجا هرکسی آنچه را از خود برای خود ساخته مشاهده می کند. از این رو، دادگاهی است که شاهد اصلی آن، تجسم اعمال است. ..

مجموعه کلاسهای قرآنی در دوره تابستان

خدیجه میرنظامی، معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها-ری از برگزاری مجموعه کلاسهای قرآنی در دوره تابستان این مرکز خبر داد.

کلاسهای تابستانی در مدرسه علمیه نورالزهرا(س)

برگزاری کلاسهای تابستانی در برای سنین مختلف در مدرسه علمیه نورالزهرا(س)

قلب و روح در قرآن کریم

از جمله چیزهایی که به قلب نسبت داده می شوند و در زمره آثار قلب به شمار می روند عبارتند از حالات انفعالی و به تعبیر دیگر احساسات باطنی. قرآن با تعابیر مختلف این حالات را به قلب نسبت داده است....

استغفار؛ فکّ رهن نفس

اگر بخواهیم چیزی را از کسی قرض یا امانت بگیریم، باید یا اعتبار داشته باشیم یا آن که چیزی را گرو بگذاریم. این گرو را در عربی رهن می گویند. رهان مقبوض، همان گرو ما در دست دیگری است. حال این گرو یا فرشی است یا گوهری یا چیز با ارزش دیگری...

برگزاری آزمون زمزمه ها قرآنی

آزمون زمزمه های قرآنی در مدرسه علمیه حضرت خدیجه کبری سلام الله علیها با حضور گسترده طلاب انجام شده و ارزیابی این آزمون توسط یکی از اساتید انجام گرفته است.

برگزاری کلاس قرآن ( روان خوانی و تجوید ) در مدرسه علمیه الزهرا ( سلام الله علیها ) قیامدشت

کلاس قرآن : ( روان خوانی و تجوید ) با عنوان طرح زوزمه قرآنی برای طلاب پایه سوم و دوم روزهای دوشنبه هرهفته و طلاب پایه اول شنبه هرهفته توسط استاد سرکار خانم هاجر بیات در تاریخ 1396/04/17 تا پایان شهریور ماه برگزار گردیده است .

برگزاری کارگاه آموزشی عفاف و حجاب با محوریت آیات قرآن

برگزاری کارگاه آموزشی عفاف و حجاب مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها ) قیامدشت با محوریت آیات قرآن در تاریخ 1396/04/15الی 1396/04/24با سخنرانی خواهر طلبه هاجر بیات در فرهنگسرای ولایت پاکدشت (حصار امیر ) .

آغاز کلاس دوره های تابستانی در مدرسه علمیه فاطمیه (س) پاکدشت

آغاز کلاس دوره تابستانی در مدرسه علمیه فاطمیه (س) پاکدشت

آزمون طرح زمزمه های قرآنی

معاونت فرهنگی مدرسه علمیه المهدی(عج) اقدام به برگزاری آزمون طرح زمزمه های قرانی نمود . در این آزمون طلاب شرکت نمودند و یکی از اساتید به عنوان داور قرائت طلاب را مورد ارزیابی قرار داد.

  • تعداد رکوردها : 363