پنج شنبه - 2019 مي 23 - 19 رمضان 1440 - 2 خرداد 1398
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 94715
تاریخ انتشار : 19 بهمن 1394 12:56
تعداد بازدید : 401

نشست سیاسی به مناسبت گرامی داشت دهه فجر

به مناسبت گرامی داشت دهه فجر،نشست سیاسی با حضورخانم لاله افتخاری ،در مدرسه علمیه امام حسن مجتبی(علیه السلام)برگزار گردید.

در این مراسم پس از قرائت قرآن ، و اجرای سرودهای انقلابی توسط طلاب ، خانم لاله افتخاری پیرامون این که : ( امام خمینی (ره) فرمودند: انقلاب سه مرحله دارد:1- اسلامی بودن جهان اسلام 2- اسلامی بودن ایران 3- جهانی شدن اسلام، ما بارقه های جهانی شدن اسلام را داریم.با فراگیر شدن اسلام ما به ظهور نزدیک می شویم، مراجع ما بیدار هستند و در صحنه های مختلف حضور دارند.

بسمه تعالی

 به مناسبت گرامی داشت دهه فجر،نشست سیاسی با حضورخانم لاله افتخاری (نماینده مردم تهران،شمیرانات،اسلامشهر و پردیس و عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی)،در مورخه (18/11/94)در مدرسه علمیه امام حسن مجتبی(علیه السلام)برگزار گردید.

در این مراسم پس از قرائت قرآن ، و اجرای سرودهای انقلابی توسط طلاب ، خانم لاله افتخاری پیرامون این که :

 ( امام خمینی (ره) فرمودند: انقلاب سه مرحله دارد:1-  اسلامی بودن جهان اسلام 2- اسلامی بودن ایران 3- جهانی شدن اسلام، ما بارقه های جهانی شدن اسلام را داریم.با فراگیر شدن اسلام ما به ظهور نزدیک می شویم، مراجع ما بیدار هستند و در صحنه های مختلف حضور دارند.

دشمنان برنامه ریزی کردند که در انقلاب تفرقه بیاندازند مانند فرعون که در قرآن تفرقه می انداخت، صاحب نظران فرموده اند :با توجه به فتنه  سال 88 باید مراقب فتنه های بعدی از سوی دشمنان باشیم ، دومورد  آسیب به  وجودآمده : 1- برجام موفقیت آمیز نبوده است در صورتیکه می توانست نتایج بهتری داشته باشد 2- فتنه  ای که شامل خطر برای اصولگراها و رهبری می باشد.

در فتنه 88به جای دعوا بین اصولگرایان و اصلاح طلب، ولایت فقیه و نظام رامورد هدف قرار گرفته بودند ،امسال فتنه ، فتنه اجتماعی با محور زنان است، دشمن با بهانه پوشش می گوید زنان باید به ورزشگاه بروند.

  در ضمن با توجه به خطبه ای از امیرالمومنین(ع) که به برادرش عقیل هشدار داد که تو از آتش این دنیا می ترسی و لی من از آتش جهنم بیمناک نباشم و با توجه به کلام رهبری، به افراد پاک دست و امین رای دهید که جلوی انحرافات را بگیرند و.....) سخنانی را ایراد فرمودند.

 در پایان مراسم با پذیرایی به پایان رسید.

 

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :