جمعه - 2019 مي 24 - 20 رمضان 1440 - 3 خرداد 1398
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 94567
تاریخ انتشار : 18 بهمن 1394 13:37
تعداد بازدید : 792

برنامه های میلاد حضرت زینب سلام الله علیها

مدرسه علمیه حضرت زینب کبری سلام الله علیها به مناسبت ایام ولادت حضرت زینب سلام الله علیها، برنامه هایی دارد که به شرح ذیل است.

معاون فرهنگی از برنامه های ویژه ی میلاد حضرت زینب کبری سلام الله علیها خبر داد.  

جشن میلاد ان شاالله روز یکشنبه 25 بهمن ماه ساعت 10:30 برگزار می شود. این مراسم همراه با سخنرانی، مدیحه سرایی و نماز جماعت به امامت آیت الله حسینی لواسانی است.    

در این مراسم به مناسبت روز پرستار، از خاطره گویی سرکار خانم مریم کاتبی، پرستار دوران دفاع مقدس و کردستان، نیز استفاده می کنیم.
مریم کاتبی از جمله بانوان امدادگر دوران دفاع مقدس است که به توصیه شهید دکتر فیاض بخش به غرب کشور اعزام شد و به پیشنهاد احمد متوسلیان مأموریت یافت تا به عنوان نیروی تأمین در جاده های کردستان به بازرسی بدنی از زنان کومله و دموکرات بپردازد.

مسابقه بزرگ غذا (پخت انواع کوکو)، برنامه دیگر این روز است که از ساعت 13 تا 14 برگزار می شود. این برنامه با محوریت سبک زندگی ایرانی اسلامی است و همراه با ارائه طرز تهیه کوکوها می باشد.

کتاب ارزنده «دختر شینا» که مرتبط با شخصیت حضرت زینب سلام الله علیها است با تخفیف 35 درصد، عرضه می شود و طلاب عزیز می توانند با مراجعه به واحد فرهنگی این کتاب را دریافت کنند.

2khtarShina

برنامه دیگری که در این ایام برگزار می شود پویش مردمی نامه ای به رزمندگان مدافع حرم و جوانان عراق و سوریه است،از جمله کارهای ارزنده رسانه ای در دوران 8  سال دفاع مقدس نامه نگاری آحاد مردم از دانش آموز، دانشجویان، کارمند و زنان خانه‎دار به رزمندگان بود که موجب سرور و شادمانی آنان درخط مقدم می شد و در فضای سخت و بی رحمانه ی جنگ، موجب همدلی و تلطیف روحیه رزمندگان می شد. بر همین اساس این مدرسه که به نام حضرت زینب سلام الله علیها است و ایام هم به نام مبارک ایشان، در نظر داریم به این پویش که مدتی است در کشور راه اندازی شده بپیوندیم. هدف این پویش فضاسازی ارزش ها در جامعه و تقویت روحیه رزمندگان دلاور در جبهه ی مقاومت است که بی هیچ چشم داشتی، زندگی و حیات راحت و حتی همسر و فرزند خویش را به خدا سپرده و هزاران کیلومتر دور از وطن برای دفاع از امت اسلامی قیام کرده اند. «نامه ای به رزمندگان» وی‍ژه کلیه اقشار و آحاد جامعه است که می توانند چند کلامی را درقالب یک برگ خطاب به مدافعین حرم نگاشته و در همین ایام به واحد فرهنگی تحویل دهند تا به دست رزمندگان در عراق و سوریه برسد.

name modafean

برنامه دیگر جمع آوری لباس گرم، آجیل و ... برای مدافعین حرم در سوریه و عراق است. کسانی که می خواهند در این طرح یاری کنند، کمک های نقدی و غیر نقدی خود را به واحد فرهنگی این مدرسه تحویل دهند. هدف از این کار صرفاً جمع آوری کمک مالی و غیر مالی نیست. بلکه ایجاد روحیه ی همدلی بین مردم در دفاع از حرم حضرت زینب سلام الله علیها است و ایجاد رابطه ی قلبی با رزمندگان که در شرایط سخت و غریبی در حال جهاد هستند و این نوع هدایا و مرسولات، دلگرمی برای آنهاست.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :