پنج شنبه - 2019 مي 23 - 19 رمضان 1440 - 2 خرداد 1398
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 94344
تاریخ انتشار : 14 بهمن 1394 15:9
تعداد بازدید : 770

مدرسه علمیه کریمه اهل بیت علیهم السلام

تفکر انقلابی صحیح و خالص حزب اللهی ،در کلام امام خامنه ای

امام خمینی (ره) «مظهر انقلاب اسلامی» است و بر همین اساس، بیانات ایشان «مبانی انقلاب» است.

امروز به واسطه شیوه های جدید و پیچیده دشمن،  مبارزه سخت تر و حساس تر شده است.


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی  در دیدار  دبیر شورای عالی امنیت ملی و معاونان و کارشناسان دبیرخانه شورا،  با اشاره به تلاش برخی برای جابجایی خطوط اصلی و روشن انقلاب تأکید کردند: امام(ره) «مظهر انقلاب اسلامی» است و بر همین اساس، بیانات ایشان که در دهها جلد کتاب مدون شده، «مبانی انقلاب» است.

ایشان موارد تکرار شونده در بیانات امام(ره) را «خطوط اساسی و اصول انقلاب اسلامی» خواندند و گفتند: براساس سخنان امام(ره)، موضوع «مردم»، «استقلال کشور»، «تدین و پایبندی به مبانی اسلامی»، «مبارزه با استکبار و زورگویی»، «مسأله فلسطین»، «موضوع معیشت مردم»، «توجه به مستضعفین و رفع فقر»، خطوط اصلی انقلاب هستند که از ترکیب آنها «هندسه انقلاب» به دست می آید.

حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: از همان ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی، برخی تفکر انقلابی را قبول نداشتند و برخی هم با اینکه در داخل نظام بودند اما اعتقادی به مبارزه با استکبار نداشتند که باید در مقابل این جریان ایستاد.

رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه در 37 سال گذشته، همواره مبارزه وجود داشته است، گفتند: البته امروز به واسطه شیوه های جدید و پیچیده دشمن، همچون موضوع فضای سایبری و تأثیرات فرهنگی، اعتقادی، اجتماعی و ضد امنیتی آن، این مبارزه سخت تر و حساس تر شده است.

www.leader.ir/نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :