چهارشنبه - 2019 مي 22 - 18 رمضان 1440 - 1 خرداد 1398
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 94107
تاریخ انتشار : 6 بهمن 1394 11:43
تعداد بازدید : 520

برگزاری نشست خیرین در مدرسه علمیه امام خمینی (ره)- رباط کریم

با هماهنگی معاون محترم مالی نشستی در منزل یکی از خیرین برگزار شد.
برگزاری نشست خیرین
با هماهنگی معاون محترم مالی نشستی در منزل یکی از خیرین  برگزار شد.
دراین نشست سرکارخانم طاهری ضمن قدردانی ازخیرین محترم آنان راامانت  داراموال الهی نامیدند.ایشان عنوان داشتند درآیات قرآن خداوند مکرربه انفاق اموال و زکات تاکید نموده وانفاق کنندگان راوارثان بهشت معرفی نموده است که جاودانه درآن خواهند ماند. بذل مال در راه خدا نصیب و روزی هرکسی نمی شود اینکه خداوند اموال رابدهد ، توان بخشیدن راهم به شخصی عنایت کند توفیق عظیم را روزی اوکرده است. انفاق شخص نشان دهنده اطمینان خالق است به یک بنده ،حال بنده ای که روزی خود رادرراه معبود انفاق می کند نشان می دهد  امانت دارخوبی است برای خالق خویش. بدانیم کسی که با خدا معامله می کند نه تنها ضررنمی کند بلکه چندین برابرنصیب اوخواهد شد.
درادامه برنامه مدیر محترم مدرسه ضمن خیرمقدم به میهمانان پیرامون مسأله انتخابات مطالبی را عنوان نمودند ایشان حضورگسترده درانتخابات را نشان دهنده ولایتمداری مردم خوانده و گفتند حضوردرانتخابات وانتخاب اصلح یک وظیفه و به فرموده مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) هر رأی حق الناس است هم برای مردم وهم برای مسئولین پس تمام تلاش خود را برای تشویق اطرافیان به حضور درانتخابات داشته باشیم.ایشان در ادامه به موضوع پذیرش در حوزه های علمیه  اشاره نموده وخواستارتشویق سایرین به مسأله تحصیل درحوزه شدند و فرمودند درس خواندن درحوزه به اختیار نیست بلکه به دعوت است هرکس را خداوند انتخاب کند می تواند دراین راه قدم بردارد تمام تلاش های بندگان جهت نشان دادن راه است حال انتخاب راه با خود شخص است  .
حوزه راهی میانبربرای رسیدن به خداوند از طریق کسب علوم دینی والهی است . پس تمام تلاش خود را برای دعوت دیگران به تحصیل در این مکان مقدس انجام دهیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :