شنبه - 2018 دسامبر 15 - 7 ربيع الثاني 1440 - 24 آذر 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 92486
تاریخ انتشار : 30 دی 1394 15:17
تعداد بازدید : 766

نتایج مسابقه حفظ ترتیبی قرآن کریم اعلام شد

دو نفر از طلاب حوزه های علمیه خواهران استان تهران در مسابقه حفظ ترتیبی قرآن کریم همراه با ترجمه به مرحله کشوری راه یافتند.


دو نفر از طلاب حوزه های علمیه خواهران استان تهران در مسابقه حفظ ترتیبی قرآن کریم همراه با ترجمه به مرحله کشوری راه یافتند.

کریم زاده ،معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان تهران در خصوص برگزاری این مسابقه گفت: مرحله استانی مسابقه حفظ ترتیبی قران کریم همراه با ترجمه ویژه کلیه پایه های سطح 2و3  در سه مقطع ثلث، نصف و کل 25 آذر ماه سال جاری برگزار شد.

وی به اهداف برگزاری این مسابقه نیز اشاره کرد و افزود انس با قرآن کریم، فهم مفاهیم و عمل به دستورات قرآن از جمله اهداف برگزاری این مسابقه می باشد.

وی در خصوص تعداد شرکت کنندگان مرحله استانی این مسابقه گفت : 45 طلبه از 23 مدرسه علمیه خواهران استان تهران در این مسابقه  شرکت کردند که از این میان دو نفر از طلاب به مرحله کشوری راه یافتند.

کریم زاده ادامه داد : خانمها زهرا گودرزی، طلبه پایه پنجم در سطح دو، از مدرسه علمیه  فاطمیه(سلام الله علیها) در مقطع ثلث و معصومه ساده، طلبه سطح سه از مؤسسه آموزش عالی حوزوی حضرت عبدالعظیم(علیه السلام) در مقطع کل به مرحله کشوری راه یافتند.

وی در خصوص امتیازات کسب شده گفت: خانم زهرا گودرزی، در مقطع ثلث، با 100 امتیاز و خانم معصومه ساده، در مقطع کل، با 91 امتیاز در مسابقه حفظ ترتیبی قرآن کریم به رتبه برتر دست یافتند.

وی خاطر نشان کرد : مرحله کشوری مسابقه حفظ ترتیبی قرآن کریم در اسفند ماه سال جاری برگزار می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :