يکشنبه - 2020 مارس 29 - 5 شعبان 1441 - 10 فروردين 1399
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 83920
تاریخ انتشار : 31 شهریور 1394 14:11
تعداد بازدید : 910

جلسات دفاعیه شهریور ماه مدرسه علمیه زینب کبری س برگزار شد

جلسات دفاعیه شهریور ماه مدرسه علمیه زینب کبری س با حضور مؤسس، مدیر، اساتید و طلاب برگزار شد.

این جلسات با حضور مؤسس محترم مدرسه، مدیریت،اساتید و طلاب بود و شرکت کنندگان موفق به دفاع از تحقیق پایانی خود شدند.

شرکت کنندگان خانمها:

خانم نیره سادات سیدصالحی با موضوع «صبر بر ابتلا و تاثیر آن بر کمال انسانی» با راهنمایی استاد محترم سرکار خانم معصومه ماهری.
خانم طیبه گنبدجائی با موضوع «تأثیر اصرار گناه بر عدم قبولی توبه در آیات و روایات» با راهنمایی استاد محترم سرکار خانم فاطمه دزفولی.
خانم فرانک یاراحمدی با موضوع «بررسی سنت استدراج در قرآن کریم» با راهنمایی استاد محترم سرکار خانم معصومه ماهری.
خانم سمیه عبدالهی با موضوع «خداباوری در کودکان از دیدگاه آیات و روایات» با راهنمایی استاد محترم سرکار خانم  معصومه ماهری.

خانم مریم شیرازی با موضوع «تربیت اخلاقی فرزند از دیدگاه امام سجاد علیه السلام» با راهنمایی استاد محترم سرکار خانم فاطمه دیانتی.
خانم افسانه حاجی میرزا بابا  با موضوع «راه های وصول به مقام صالحان از منظر قرآن» با راهنمایی استاد محترم  سرکار خانم  میترا نجباء.
خانم حوا کشتکار وناشی با موضوع «آثار مادی و معنوی طلب رزق حلال و حرام از دیدگاه قرآن و سنت» با راهنمایی استاد محترم سرکار خانم  مریم صومی.

خانم فاطمه سادات موسوی هوایی با موضوع «عوامل نفوذ شیطان در انسان از دیدگاه قرآن» با راهنمایی استاد محترم حجت الاسلام آقای سیدجواد موسوی هوایی.
خانم زهرا شاه آبادی با موضوع «علل ولایت گریزی یهود در عصر حضرت موسی علیه السلام در آیات قرآن و روایات» با راهنمایی استاد محترم سرکار خانم زهره شاه آبادی که موفق به کسب رتبه برتر شدند.
خانم فاطمه دهقانی اشکذری با موضوع «راه های دست یابی به حسن ظن و آثار آن از منظر آیات و روایات» با راهنمایی استاد محترم سرکار خانم معصومه ماهری.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :