دوشنبه - 2020 آوريل 06 - 13 شعبان 1441 - 18 فروردين 1399
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 83858
تاریخ انتشار : 30 شهریور 1394 13:47
تعداد بازدید : 982

افتتاحیه حوزه علمیه نجمه خاتون، اول مهر ماه برگزار می شود

مدیر حوزه علمیه نجمه خاتون(س) گفت: بازگشایی حوزه علمیه نجمه خاتون(س) از چهارشنبه اول مهر با حضور اساتید و طلاب انجام می شود.


نرگس یاوران مدیر حوزه علمیه نجمه خاتون(س) در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری رسا، با اشاره به افتتاحیه حوزه علمیه خواهران در سال تحصیلی جدید، گفت: بازگشایی حوزه علمیه نجمه خاتون(س) از چهارشنبه اول مهر با حضور اساتید و طلاب انجام می شود.

وی افزود: مراسم افتتاحیه روز چهارم مهر است که سرکار خانم چینی چیان استاد حوزه و دانشگاه برای طلاب سخنرانی خواهند کرد.

مدیر حوزه علمیه نجمه خاتون(س) با اشاره به فعالیت های فوق برنامه حوزه نجمه خاتون(س) تصریح کرد: حوزه علمیه نجمه(س) در سال تحصیلی جاری علاوه بر برنامه های مرکز مدیریت کلاس های آموزش قرآن در زمینه های تجوید، حفظ، روان خوانی و صوت ولحن برگزار می کند.

یاوران با اشاره به برنامه های فرهنگی حوزه علمیه نجمه(س)، بیان داشت: آموزش طلاب در زمینه کمک های اولیه و تبلیغ در زمان وقوع حادثه جزء برنامه های فرهنگی حوزه نجمه خاتون(س) است تا طلاب در حد مربی آموزش دیده و در زمان وقوع حادثه بتوانند نقش موثری در جامعه داشته باشند.

وی افزود: حوزه علمیه نجمه خاتون(س) همه مراسم های ملی و مذهبی را در سال جاری برگزار می کند همچنین اردوی های زیارتی و تفریحی برای ایجاد نشاط در بین طلاب در نظر گرفته شده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: حوزه علمیه نجمه خاتون(س) در سال تحصیلی جدید در دوره حضوری، نیمه حضوری و پاره وقت طلبه پذیرش داشته است


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :