چهارشنبه - 2020 مي 27 - 5 شوال 1441 - 7 خرداد 1399
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 266766
تاریخ انتشار : 9 دی 1398 14:38
تعداد بازدید : 25

حوزه علمیه نجمه خاتون(سلام الله علیها)

نهمین نشست فرهنگی با حضور استاد محترم سرکار خانم نیلچی زاده

در مواقع سردرد خصوصاً سردردهای با منشا سینوسی 1-3 قطره روغن کنجد در هر منفذ بینی در حالیکه سر به عقب است، چکانده می شود و فرد به مدت فرستادن 110 صلوات در همان وضعیت باقی می ماند، سپس به حالت سجده قرار می گیرد و 40 تا صلوات فرستاده تا روغن بر گردد و به طور طبیعی شستشو صورت می گیرد.

بسمه تعالی

معاون فرهنگی حوزه علمیه نجمه خاتون(سلام الله علیها) از نهمین نشست فرهنگی با حضور استاد محترم سرکار خانم نیلچی زاده خبر داد.

سرکار خانم نیلچی زاده استاد حوزه و دانشگاه، در نهمین جلسه از سلسله نشست های سبک زندگی اسلامی ایرانی و در ادامه مباحث گذشته خواص و ویژگی های برخی مواد مغذی را بیان نمودند:

-         عسل و سرکه خمری از موادی هستند که واحد آنتی اکسیدان هستند و از جمله مواد نگهدارنده محسوب می شوند.

-         سرکه خمری از انگور و خرما تهیه می شود که این سرگه گرم است و سرکه سیب،سرکه خمری نیست.

-         مداومت بر خوردن روغن زیتون و انجیر داشته باشید که هر دو از جمله مواد مغذی بسیار مفید هستند.

-         روغن زیتونی که مدتی از تهیه آن گذشته، بهترین ماده برای کلاژن سازی و بازسازی پوست است که توصیه می شود پس از هر بار استحمام که روزنه های پوست باز هستند به بدن مالش داده شود.

-         سیاه دانه دیگر ماده مغذی است که بسته به مزاج افراد می بایست تعداد و نحوه مصرف آن مختلف باشد، فی المثل پس از حجامت می بایست حنما 21 عدد سیاه دانه مصرف شود.

-         روغن کنجد و روغن زیتون و روغن شحم از روغن های مورد تایید اسلام می باشد. روغن کنجد از روغنهای بسیار مفیدی است که افزون بر مصرف خوراکی کاربرد درمانی دارد. در مواقع سردرد خصوصاً سردردهای با منشا سینوسی 1-3 قطره روغن کنجد در هر منفذ بینی در حالیکه سر به عقب است، چکانده می شود و فرد به مدت فرستادن 110 صلوات در همان وضعیت باقی می ماند، سپس به حالت سجده قرار می گیرد و 40 تا صلوات فرستاده تا روغن بر گردد و به طور طبیعی شستشو صورت می گیرد.

71b1a43c4dc44b1a92cefee83b538422.jpg

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :