جمعه - 2020 سپتامبر 25 - 8 صفر 1442 - 4 مهر 1399
17044رکورد در مدت زمان 0.951ثانیه
عبارت مورد جستجو :
تدوین و بررسی ابعاد سبک زندگی اسلامی ـ ایرانی و ارائه الگویی جامع و کامل از آن یکی از مهم ترین عوامل حفظ فرهنگ و استمرار سنن ایرانی و اسلامی در جامعه و بین نسل های جدید می باشد.
مسئول اداره آموزش و فرهنگ سازی فضای مجازی گفت: با تداوم شعار هرطلبه، یک وبلاگ و با استقرار شبکه علمی پژوهشی کوثرنت، به زودی شاهد تشکیل بزرگ ترین اجتماع زنان مسلمان در فضای مجازی با محوریت بانوان طلبه خواهیم بود.
مدیر حوزه های علمیه خواهران کشور صدور حکم اعدام شیخ نمر را فرار به جلوی سعودی ها در برابر مشکلات و بی کفایتی های داخلی دانست.
نشست اخلاقی پیرامون موضوع خودسازی در مدرسه علمیه امام خمینی(ره) رباط کریم با سخنرانی رییس اداره تبلیغات اسلامی این شهر برگزار شد
نشست «آسیب شناسی مراسم سوگواری اباعبدالله الحسین(ع)» با حضور مبلغان و دانش آموختگان در مدرسه علمیه امام خمینی(ره) رباط کریم برگزار شد.
امام حسن مجتبی(ع) همچنین ضمن توصیه به شستن دستها برای غذا می فرمایند :«غَسْلُ الیَـدَیْنِ قَبْـلَ الطَعامِ یُنْفى الفَقْرَ وَبَعْدَهُ یُنْفى الهَمَّ.» ؛ یعنی: «شستشوى دو دست قبل از غذا، فقر و بیچارگى را از بین مى برد و بعد از غذا، غم و غصه را از بین مى برد.»
وقتی قرار است کودکتان با دیگران، دوستان و خانواده اش در یک بازی دسته جمعی شرکت کند بهتر است در مورد این موضوعات و اتفاقات اجتناب ناپذیر با کودک و همسرتان و پدر و مادرهای دیگر به توافق برسید
فراخوان هشتمین جشنواره علامه حلی(ره) ویژه بررسی آثار پژوهشی طلاب جوان حوزه های علمیه سراسر کشور آغاز شد
دراین مراسم حجت الاسلام دزفولی با اشاره به زمامداری اهل بیت علیهم السلام گفت: در زمان امام حسین (ع) بدلایلی این زمامداری به عقب افتاد تا به امر خدا به دست امام زمان حضرت ولی عصر (عج) برسد.
به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) مراسم عزاداری با حضور مداحان اهل بیت هر روز از تاریخ 94/07/25 لغایت 94/08/03 در محل حسینیه این مدرسه برگزار میگردد.
  • تعداد رکوردها : 17044