جمعه - 2020 سپتامبر 25 - 8 صفر 1442 - 4 مهر 1399
17044رکورد در مدت زمان 0.748ثانیه
عبارت مورد جستجو :
وقتی امیر مومنان و سالار شهیدان علیهماالسلام با دشمنان خود مذاکره می کردند، چرا اکنون با مذاکره دولت ایران با آمریکا مخالفت می شود؟
روی سخن در نوشتار پیش رو، نخست، متوجه پدران و مادرانی است که در راه تربیت فرزندان دلبند خود به عنوان یک وظیفه ذاتی، نقش آفرینی می کنند. و آنگاه هر آن کو، تکلیف سترگ تربیت نسل های آینده جامعه را بر دوش دارد.
نخستین نشست از سلسله نشست های «سبک زندگی اسلامی» در مدرسه علمیه خواهران حضرت زینب کبری(س) برگزار شد.
معاون ارتباطات و امور حوزه های حوزه های علمیه خواهران از برگزاری اجلاسیه سراسری مدیران مدارس علمیه خواهران سراسر کشور خبر داد.
مدیر و معاونان حوزه های علمیه خواهران از موسسه فرهنگی تبیان دیدار کردند و با مسئولان این موسسه به مذاکره پرداختند
واژه اربعین از اصطلاحاتی است که در متون دینی، حدیثی و تاریخی کاربرد زیادی دارد و بسیاری از امور، با این عدد و واژه، تعریف و تحدید شده اند.
خداوند در این آیه، هفت پرده بین خود و بنده اش را از میان برداشته است. این سبک بیان، نهایت اهتمام و عنایت پروردگار به بنده را نشان می دهد.
توجه به کودکان و محبت به آنها در دوران کودکی و نوجوانی از جمله مهم ترین موارد تربیتی در فرزندان به خصوص دختران می باشد، چراکه این موضوع در بهره مندی فرزندان از اعتماد به نفس و ایمان مناسب به آنها کمک بسیاری می کند.
نشست بررسی روند پایان نامه نگاری طلاب خواهر سطح سه امروز در مرکز تخصصی فقه و اصول قبا با حضور خانم پورحمزه معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان تهران و حجت الاسلام و المسلمین سید مرتضی موسوی خراسانی از اساتید کمیسیون تخصصی پایان نامه های استان تهران برگزار شد
سوره مبارکه حمد عصاره معارف قرآن کریم را در بردارد و از این جهت این سوره را «ام الکتاب » و «فاتحة الکتاب» نامیدند .
  • تعداد رکوردها : 17044