چهارشنبه - 2019 ژولاي 24 - 22 ذيقعده 1440 - 2 مرداد 1398
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 254550
تاریخ انتشار : 27 اسفند 1397 12:26
تعداد بازدید : 94

حوزه علمیه باقرالعلوم (ع)

تجلیل از دانش آموختگان و مبلغان نماز مدارس شهرستان قدس در حوزه علمیه حضرت باقر العلوم (ع)

ترویج فرهنگ نماز، هر گونه حرکت و تلاشی است که در راه همگانی کردن، تبیین اهمیت و آسان کردن دسترسی به آن انجام می شود، در این رسالت عظیم، عده ای نقش اساسی و خاصی بر عهده دارند. مبلغان صاحب اندیشه، بیان و منبر، با گفتن، نوشتن و پرداخت جذاب و هنری، می توانند این وظیفه بزرگ را ادا کنند.

ترویج فرهنگ نماز، هر گونه حرکت و تلاشی است که در راه همگانی کردن، تبیین اهمیت و آسان کردن دسترسی به آن انجام می‌شود، در این رسالت عظیم، عده‌ای نقش اساسی و خاصی بر عهده دارند. مبلغان صاحب اندیشه، بیان و منبر، با گفتن، نوشتن و پرداخت جذاب و هنری، می‌توانند این وظیفه بزرگ را ادا کنند.

اهمیت کار اقامه نماز و ترویج نماز، ناشی از اهمیت خود نماز است. در شرع مقدس اسلام قرآن کریم، کلمات نبی مکرم(ص) و روایات ائمه(ع) در ترغیب و اهتمام به نماز بسیار گفته شده است و این نشان از عنصر اصلی بودن نماز در بین مجموعه ای از داروهای درمانگر بیماری های جسمی، روحی و اجتماعی انسان دارد. روحانی مبلغ، موظف است با پرداختن به روح نماز، فطرت معنویت‌خواه جوان را به سمت آرامش حقیقی، یعنی نماز سوق دهد.

در آستانه سال جدید شمسی، آئین تجلیل از دانش آموختگان و مبلغان نماز مدارس شهرستان قدس در حوزه علمیه حضرت باقر العلوم(ع) با حضور حجت الاسلام و المسلمین جوکار و رئیس حوزه علمیه خواهران برگزار شد

https://bagherolum-ghods.kowsarblog.ir/


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :