سه شنبه - 2018 اکتبر 23 - 13 صفر 1440 - 1 آبان 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 224685
تاریخ انتشار : 20 آبان 1396 3:40
تعداد بازدید : 112

مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر

برگزاری جلسه اخلاق اداری- سازمانی در مجتمع کوثر

جلسه اخلاق اداری-سازمانی با حضور مدیر و کارکنان مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر برگزار شد.به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر، جلسه اخلاق اداری-سازمانی با حضور مدیر و کارکنان مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر برگزار شد.
جلالی مدیر مجتمع کوثر، در ابتدا ضمن عرض تسلیت به مناسبت اربعین حسینی علیه السلام به سخنان امیر المومنین علیه السلام در نهج البلاغه اشاره کرد و گفت: از دنيا آن چيزي را بگير كه روزيت شده ورها كن آنچه از تو روي گردان است؛ اگر نتوانستي كاري كه بهتر است را انجام بده.
وی، خاطر نشان کرد: انسان با هرچیزی مانوس باشد با همان محشور مي شود، بايد نه در حد الفاظ بلكه در حد قلبي و معنوي با امام زمانمان (عج الله تعالی فرجه شریف) مانوس شويم.
جلالی، در ادامه به سخنی از آیت الله بهجت (ره) اشاره کرد که: هر تعدادي كه در طول روز به ياد امام زمان(عج الله تعالي فرجه الشريف) باشيد؛ لطف حضرت است و او به ياد شما بوده است.
ایشان، در پایان سخنان خود را ذکر حدیثی از امام علی علیه السلام که«در اطراف شما خداوند نعمت هايي داده است كه بهترين راه شكر اين است كه در راه خودش استفاده كنيم» به پایان رسانید.
لازم به ذکر است، در ادامه جلسه دیگر کارکنان مجتمع موارد اداری هر واحد را بیان کردند.
گفتنی است، این جلسه شنبه 20 آبان ماه در مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر برگزار شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :