پنج شنبه - 2019 ژانوِيه 24 - 18 جمادي الاول 1440 - 4 بهمن 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 220924
تاریخ انتشار : 12 مهر 1396 14:0
تعداد بازدید : 275

مدرسه علمیه الغدیر تهران (خواهران)

جلوگیری از نشر تحریفات؛ وظیفه طلاب است.

جلسه اخلاق با محوریت کتاب منیة المرید و بیان وظایف و اخلاق طلبگی
گزیده بیانات استاد اخلاق حجت الاسلام و المسلمین سید حسن علوی در مدرسه علمیه الغدیر تهران با محوریت کتاب منیة المرید و بیان اخلاق و وظایف طلبگی (چهارشنبه هر هفته):


1) حجت الاسلام و المسلمین سید حسن علوی: «یک کسی آمد پیش یک بزرگی گفت من خواب دید در گودال قتلگاه دارم بدن مطهر امام حسین علیه السلام را با دندانهایم تکه تکه می کنم!! معنای این خواب من چیست و آخر این چطور ممکن است؟! آن بزرگ به او گفت: تو مداح هستی؟ گفت: بله.. سپس به او گفت: «تو چیزهایی میگویی که حقیقت ندارد.. چیزهایی می گویی که عزت و عظمت و اقتدار امام حسین علیه السلام راخدشه دار می کنی!». 

2) حجت الاسلام سید حسن علوی: «طلاب حواسمان باشد دارند این وقایع عظیم تاریخ اسلام را با شبهات و تحریفات بی ارزش و تکه تکه می کنند.. این وظیفه من و شماست که با این شبهات و تحریفات مبارزه کنیم. ملکه انگلیس برای چه باید بیاید پول بدهد برای قمه زنی و آن را آزاد اعلام کند اما مراسم شیرخوارگان را جلویش را بگیرد.. چون فهمیده اند یک مادر وقتی فرزندش را سبز پوش میکند و به نام فدایی اباعبدالله روی دست بلند می کند این چه اثری بر روی مادر و فرزند دارند..»

3) حجت الاسلام والمسلمین علوی: « یک زمانی افتخار روضه خوانی اباعبدالله برای بزرگان و علما بود، بعد شد برای مداحان بزرگ و حالا همینطور اینقدر پایین آمده که افتاده دست بچه مداحانی که از چشم و ابروی حضرت ابالفضل می خوانند. من و شمای طلبه باید حقایق و معارف عاشورا را بیان کنیم و جلوی انحرافات را بگیریم.»


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :