سه شنبه - 2017 نوامبر 21 - 3 ربيع الاول 1439 - 30 آبان 1396
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 219279
تاریخ انتشار : 25 شهریور 1396 12:34
تعداد مشاهدات : 44

مراسم افتتاحیه سال تحصیلی 97-96 در مدرسه علمیه حضرت فاطمه(س)

مراسم افتتاحیه سال تحصیلی 97-96 در مدرسه علمیه حضرت فاطمه(س)

روز شنبه مورخ 25/6/96 به همت واحد فرهنگی مراسم آغاز سال تحصیلی جدید با حضور اساتید و کادر و طلاب سطح 2و 3 مدرسه علمیه حضرت فاطمه (س) برگزار گردید. این مراسم که با توسل طلاب به اهل بیت (علیهم السلام) و با خواندن دعای توسل آغاز گردید با سخنرانی سرکار خانم جان نثاری مدیریت محترم این مدرسه ادامه یافت.

روز شنبه مورخ 25/6/96 به همت واحد فرهنگی مراسم آغاز سال تحصیلی جدید با حضور اساتید و کادر و طلاب سطح 2و 3 مدرسه علمیه حضرت فاطمه (س) برگزار گردید.

این مراسم  که با توسل طلاب به اهل بیت (علیهم السلام) و با خواندن دعای توسل آغاز گردید با سخنرانی سرکار خانم جان نثاری مدیریت محترم این مدرسه ادامه یافت.

سرکار خانم جان نثاری در این مراسم  اهمیت وظایف طلاب را برشمرد.

همچنین ایشان ضمن بررسی جایگاه طلاب در میان مردم، اخلاق طلبگی را مهمترین ابزار تبلیغ ایشان بیان نمود.

خانم جان نثاری در کنار قرائت روزانه قرآن کریم و ادعیه، خواندن و تدبر و تامل هر روز  در کتاب معراج السعاده را برای طلاب ضروری دانست.

در نهایت ضمن معرفی معاونین محترم سطح 2و 3 (به طلاب پایه اول)  و پذیرایی، طلاب با دریافت هدایای گل از زیر لوای قرآن به سوی کلاسها رهسپار گردیدند.

همچنین در اولین روز باز گشایی حوزه های علمیه طلاب (آتش به اختیار)این مدرسه اولین کلاسهای خود را با شرکت در تجمع اعتراض آمیز مقابل سازمان ملل متحد در اعتراض به کشتار  وحشیانه مردم مسلمان میانمار آغاز نمودند.

با شد که این حرکت مقدمه ای باشد جهت بیداری و بصیرت افزایی مردم جهان جهت آماده سازی ظهور مولا و آقایمان ، صاحب الزمان به حق صلوات بر محمد و آل محمد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :