سه شنبه - 2018 ژوئن 19 - 6 شوال 1439 - 29 خرداد 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 219136
تاریخ انتشار : 22 شهریور 1396 15:30
تعداد مشاهدات : 75

مدرسه علمیه مشکوه اندیشه

نشستی با عنوان " چشم انداز خانواده در جهان تا ظهور "

نشستی با عنوان " چشم انداز خانواده در جهان تا ظهور " با سخنرانی سرکار خانم دکتر خزعلی و حضور معاون فرهنگی حوزه های علمیه سرکار خانم کریم زاده و مدیران و معاونین فرهنگی مدارس استان تهران در تاریخ 20 شهریور در مدرسه مشکوه اندیشه برگزار گردید.

نشستی با عنوان " چشم انداز خانواده در جهان تا ظهور " با سخنرانی سرکار خانم دکتر خزعلی و حضور معاون فرهنگی حوزه های علمیه سرکار خانم کریم زاده و مدیران و معاونین فرهنگی مدارس استان تهران  در تاریخ 20 شهریور در مدرسه مشکوه اندیشه برگزار گردید.

در این نشست که 3 ساعت به طول انجامید سرکار خانم دکتر خزعلی به بیان ابعاد مختلف سند 2030 پرداختند . ایشان در ادامه به تذکر خطرات اجرا شدن این سند زیان بار پرداخته و از مسئولین حوزه ها خواستند تا وظیفه خود را در قبال روشنگری در این زمینه انجام دهند. ایشان تاکید داشتند که تا مطالبات مردمی شکل نگیرد در این زمینه پیشرفتی حاصل نمیشود.

سرکار خانم دکتر خزعلی در پایان جلسه با توجه دادن به این نکته که صهیونیزم بین الملل با اجرایی کردن این اسناد در پی براندازی بنیان خانواده در کشورهاست تاکید کردند اگر می خواهید که پرورش و تربیت فرزندان شما به شیوه مورد نظر آنها صورت نگیرد و نسل شما زمینه ساز ظهور منجی باشد باید در زمینه جلو گیری از اجرایی شدن این سند فعالیت مناسب را انجام دهید. که اولین قدم در این زمینه مطالعه و مباحثه این سند است.

در کنار این نشست نمایشگاهی از کتابهای مرتبط با موضوع زن، خانواده و جمعیت برگزار گردید.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :