چهارشنبه - 2018 ژوئن 20 - 7 شوال 1439 - 30 خرداد 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 219031
تاریخ انتشار : 21 شهریور 1396 15:38
تعداد مشاهدات : 159

مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر

حضور معاون آموزش مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر

معاون آموزش مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران و همراهان وی، در جمع اساتید،طلاب،موسس و کارکنان مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر، آقای خالقی، معاون آموزش مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران و هیئت همراه، خانم ها غروی، مسئول امور اساتید مرکز مدیریت و انجم شعاع،مسئول واحد آموزش مرکز مدیریت،در جمع اساتید ، طلاب سطوح2و3و4،موسس و همچنین کارکنان مجتمع کوثرحاضر شدند.
آقای خالقی، ضمن تبریک اعیاد گذشته و سالروز ولادت امام کاظم علیه السلام و تشکر از حضور اساتید و همکاران در مجتمع کوثر،گفت: خداوند برای بندگانش دو حجت قرار داد: حجت درونی که همان عقل است و حجت بیرونی که انبیا و اولیاء می باشند .
 ایشان، ادامه داد:عقل در واقع همان عقلی است که خداوند سبحان به عنوان ویژگی اولوالباب در قرآن کریم مطرح کرده است و اینان سخنان مختلف را استماع و در نهایت احسن را انتخاب می کنند.
آقای خالقی در ادامه افزود:عقل این امتیاز را دارد در جایی که نمی تواند راه را بشناسد از انبیاء مدد گیرد و اگر کسی عاقلانه زندگی کند همیشه در مسیر زندگی که مخیر به انتخاب حسن و احسن است،احسن را انتخاب می کند در حالی که طی سالهای اخیر نه تنها انتخاب بین حسن و احسن کمرنگ شده بلکه انتخاب بین بد و بدتر که متاسفانه در میان متدینین هم وجود دارد پیش آمده است.
معاون آموزش مرکز مدیریت، با اشاره به اینکه یکی از ثمرات عقل انتخاب احسن است افزود:امیدواریم خدای تعالی به برکت عنایت حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف)انتخاب احسن که هدف و تلاش مرکز مدیریت در این راستا هست به ما عنایت فرماید.
ایشان، با تاکید بر ایجاد اعتماد و صداقت در کلام افزود:این مجتمع مبارک و با سابقه وبقیه مدارس استان تهران باید کمک کنیم تا به سمت اعتماد برویم و صادقانه صحبت کنیم و صادقانه بشنویم زیرا که صدق لسان بسیار در آیات و روایات ما مورد تاکید قرار گرفته است و باید سعی کنیم وظیفه خود را صادقانه انجام دهیم ما هم در مرکز مدیریت سمیع و مجیب خواهیم بود.
همچنین حجت الاسلام نوری زاده، موسس مجتمع و مدیر کل تبلیغات اسلامی استان تهران نیز در ابتدای این جلسه ضمن تشکر از حضور معاون آموزش مرکز مدیریت و هیئت همراه و اساتید و ابلاغ سلام حجت السلام دکتر خاموشی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، افزود: یکی از افتخارات سازمان تبلیغات اسلامی داشتن این مجتمع فاخر در زمینه علمی و تبلیغی و تحصیل بیش از 400طلبه درسطوح مختلف است.که امیدواریم بتوانند منشاء اثر برای دیگر افراد جامعه باشند و همچنین یکی از رسالت های حوزه علمیه خوهران علاوه بر بحث هویت سازی،اندیشه سازی است که قطعا با وجود اساتید مجرب و فرهیخته ای چون شما این امر محقق خواهد شد.
در ادامه خديجه جلالی، مدیر مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر، ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور معاون آموزش مرکز مدیریت و همراهان ایشان و سایر حاضرین، به ارئه گزارشی مختصر از روند آموزش ،پژوهش و فرهنگی مجتمع کوثر پرداخت.
خاطر نشان می شود، در ادامه این نشست اساتیدو معاونین آموزش، به بیان نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود در زمینه امور آموزش و اساتید پرداخته و خانم ها غروی و انجم شعاع نیز به پاسخگویی پرداختند.
همچنین نشستی با جمعی از طلاب نیز از ساعت 13-12بر گزار شد که طلاب نظرات خود درباره موارد آموزشی از قبیل متون درسی،تعداد واحد های درسی،و.. مطرح کردند. گفتنی است، این نشست دوشنبه 20شهریورسال جاری از ساعت 13-8 در سالن جلسات مجتمع کوثر برگزار شد


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :