چهارشنبه - 2019 مي 22 - 18 رمضان 1440 - 1 خرداد 1398
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 212573
تاریخ انتشار : 3 تیر 1396 9:0
تعداد بازدید : 127

مدرسه علمیه حضرت فاطمه سلام ا...علیها

روز قدس

حضور پرشور طلاب حوزه حضرت فاطمه سلام ا... علیها در راهپیمایی روز جهانی قدس


به گزارش واحد فرهنگی حوزه حضرت فاطمه سلام ا... علیها، طلاب این حوزه همگام با سایر مردم روزه دار و متعهد استان تهران در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کردند.

در این مراسم که مصادف با آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان بود، طلاب سطح2 حوزه حضرت فاطمه سلام ا... علیها ساعت 10:30 صبح با تجمع در چهاراه ولیعصر، به جمع راهپیمایان پیوستند و هم صدا با مردم و مسئولان روزه دار شهر تهران در حمایت از مردم مظلوم فلسطین، خواهان آزادی قدس عزیز شدند.

در این راهپیمایی با شکوه ، روزه داران با مشت های گره کرده و حمل پارچه نوشته هایی در محکومیت رژیم غاصب اسرائیل با سردادن شعارهای "مرگ بر اسرائیل"و "مرگ بر آمریکا" همدردی خود را با مسلمانان فلسطین اعلام کردند و از دولتمردان و مسئولین مطالبات زیر را خواستار شدند:

الف. قوه مجریه: اعلام رسمی ابطال سند و عذرخواهی از مردم به خاطر تخلفات صورت گرفته در امضا و اجرای آن و بازگرداندن سند به یونسکو.

ب. قوه مقننه: رد کامل سند توسعه پایدار سازمان ملل و نیز سند  2030 به دلایل مختلف من جمله استقلال کشور.

ج.  قوه قضائیه: اقدام  در دو جهت: 1- محاکمه دست اندرکاران و متخلفان 2 - ابطال تصویب نامه هیات دولت و کلیه بخشنامه ها ، دستورالعمل ها ، ابلاغیه ها و اسناد مرتبط ، از سوی دیوان عدالت اداری و محاکم قوه قضائیه.  

د. شورای عالی انقلاب فرهنگی نسبت به ابطال سند همانگونه که رهبر معظم انقلاب رهنمودهای لازم را فرمودند بیش از این اهمال و کم کاری نکنند و مواضع شفاف خویش را برای مردم روشن نموده و ابطال سند 2030 را رسماً اعلام نمایند.

همچنین در این مراسم قطعنامه پایانی روز جهانی قدس در جهت محکوم کردن فجایع اسرائیل غاصب و حمله های تروریستی گروه های انحرافی قرائت شد که با تکبیر و اعلام انزجار حاضران مواجه شد.

گفتنی است مسیر راهپیمایی از میدان امام حسین علیه السلام به سمت میدان انقلاب که محل تجمع نهایی بود  طی شد و در پایان، راهپیمایی کنندگان برای اقامه نماز جمعه به سمت دانشگاه تهران رهسپار شدند.

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :