دوشنبه - 2019 فوريه 18 - 13 جمادي الثاني 1440 - 29 بهمن 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 212433
تاریخ انتشار : 3 تیر 1396 15:38
تعداد بازدید : 258

مدرسه علمیه کوثر ورامین

روز قدس روز احیای اسلام است

مدیر مدرسه علمیه کوثر ورامین حضور پرشور مردم را در روز قدس رعب و وحشتی برای دشمنان اسلام دانست

روز قدس روز احیای اسلام است 

طاهره شاکری مدیر مدرسه علمیه کوثر ورامین، در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری رسا، با اشاره به نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از سوی معمار کبیر انقلاب امام خمینی(ره) با عنوان روز قدس، گفت: روز قدس در طول سه دهه گذشته همواره به عنوان یکی از شاخص ها، محورها و ملاک ها در ایجاد وحدت جهان اسلام شناخته شده است.

 وی افزود: مسلمانان برای نابودی صهیونیسم جهانی و نابودی آثار آن نیاز به وحدت همگانی دارند و این وحدت در روز همگانی قدس به نمایش در خواهد آمد.

شاکری با تاکید بر انحاد و انسجام مسلمانان، بیان داشت: اگر مسلمانان یک صدا و یکپارچه از تمامی اقصی نقاط جهان بر ضد اسراییل بپا خیزند قطعا اسراییل و سرسپردگان آنان نابود خواهند شد و از عده و عُده آنان نباید ترسید چنانچه قرآن در سوره  انفال آیه ۸ می فرماید: «اگر مسلمانان ایمان به خدا و اعتماد به او داشته باشند هر مسلمانی توانایی رویایی با ده کافر را می تواند داشته باشد».

مدیر مدرسه علمیه کوثر ورامین ادامه داد: همچنین سرزمین قدس با وجود مسجدالاقصی از ارزش والایی برخوردار است، محل زندگی و بعثت انبیای الهی، نخستین قبله مسلمانان و محل معراج پیامبر(ص) به شمار می رود، این که اسرائیل غاصب می خواهد قدس را یهودی سازی کند بزرگترین تهدید برای قدس و منطقه محسوب می شود.

وی با تاکید بر اینکه روز قدس خنثی کننده توطئه دشمن است، گفت: روز جهانی قدس، روز مقابله جهان اسلام با رژیم صهیونیسم است و یکی از بزرگترین مناسبات ملی مذهبی ما به شمار می آید همانطور که امام راحل فرمودند: روز قدس روز اسلام است .

شاکری با اشاره به اینکه روز قدس روز احیای اسلام است، اظهار داشت: روز قدس، روزی است که باید بار دیگر به ابرقدرت ها هشدار داده شود که اسلام تحت سیطره شما نخواهد بود.

مدیر مدرسه علمیه کوثر ورامین حضور پرشور مردم را در روز قدس رعب و وحشتی برای دشمنان اسلام دانست و عنوان کرد: امام راحل از همه آزاد اندیشان جهان به ویژه مسلمانان آزاده خواستند تا در غالب یک اتحاد علیه صهیونیسم قیام کنند .

وی ادامه داد: قطعا حضور مردم در این راهپیمایی در تصمیمات و سیاستگذاری دشمن موثر خواهد بود و به دلیل شرایط پر تنش کنونی منطقه نیاز است که مردم جوامع اسلامی حضور پرشورتری داشته باشند  و همه گروهها اعم از پیر و جوان و اقشار مختلف مردم باید در این راهپیمایی شرکت کنند .

شاکری اضافه کرد: حمله اخیر تروریستی داعش در تهران که با واکنش شدید مردم روبرو شد از حضور گسترده مردم در راهپیمایی امسال خبر می دهد .

مدیر مدرسه علمیه کوثر ورامین با اشاره به پرتاب موشکی ایران به مواضع داعش در سوریه، گفت: اقتدار جمهوری اسلامی نیز با پرتاب موشک های سپاه پاسداران نشان داد جمهوری اسلامی با هیچ دشمنی کنار نمی آید و هراسی از هیچ دشمن ، کوچک یا بزرگ نیز ندارد.

وی ادامه داد: مردم ما می دانند که با حضور در راهپیمایی روز قدس باعث افزایش روحیه و ایستادگی و مقاومت تمامی مظلومان خصوصا مردم فلسطین خواهند شد.

شاکری در پایان با تاکید بر اینکه داعش آلت صهیونیسم و آمریکا و از دست نشاندگان آنها چون سعودی و مصر و انگلیس است، خاطر نشان کرد: اگر داعشیان داعیه اسلام و مسلمانان دارند چرا یک نفر از آنان به اسراییل نمی رود که دشمن قسم خورده اسلام است، چرا در قبال جنایات صهیونیزم سکوت می کند، چرا دست به کشتار مومن روزه دار می زند و با جنایتکاری چون اسراییل نمی جنگد، چرا در قبال کشتار کودکان و زنان مظلوم و بی دفاع فلسطین عکس العملی نشان نمی دهد، همه اینها، هزاران دلیل دیگر است که نشان می دهد داعش کسی نیست جز خود اسراییل و آمریکا


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :