سه شنبه - 2020 فوريه 18 - 24 جمادي الثاني 1441 - 29 بهمن 1398
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 211757
تاریخ انتشار : 22 خرداد 1396 12:21
تعداد بازدید : 279

مدرسه علمیه فاطمیه ( س) چیذر

پیام تسلیت رهبر

مدرسه علمیه فاطمیه ( س) چیذر ---پیام تسلیت رهبری رهبر انقلاب: این جنایات در عزم ملت ایران خللی ایجاد نمی کند در پی حادثه تروریستی در روز دوازدهم ماه مبارک رمضان در تهران، که به شهادت و زخمی شدن جمعی از مردم روزه دار انجامید، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیام تسلیتی صادر کردند. متن پیام رهبر معظم انقلاب به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم حادثه ی تروریستی روز دوازدهم ماه مبارک رمضان در مرقد امام راحل و در مجلس شورای اسلامی، که به شهادت تعدادی از عزیزان روزه دار و زخمی شدن جمع بیشتری انجامید، نشانه ی آشکاری است از کینه و دشمنی خباثت آلود مزدوران استکبار با ملت شریف ایران و با هر آنچه مربوط به انقلاب و نظام اسلامی و رهبر فقید عظیم الشأن آن است. این گونه جنایات که حاکی از خباثت و در عین حال، حقارت مباشران و نیز آمران و مسببان آن است، بسی کوچکتر از آن است که در عزم ملت ایران خللی ایجاد کند. نتیجه ی قطعی این ها چیزی جز افزایش نفرت از دولت های آمریکا و عوامل آنان در منطقه همچون سعودی نیست. ملت ایران، متحد و با عزم راسخ به پیش خواهد رفت ان شاءالله. یاد شهیدان این حادثه را گرامی می دارم و به خانواده های آنان تبریک و تسلیت عرض می کنم و بهبود مجروحان و آسیب دیدگان را از خداوند متعال مسألت می کنم. سید علی خامنه ای ۱۹ خرداد ۱۳۹۶

رهبر انقلاب: این جنایات در عزم ملت ایران خللی ایجاد نمی کند

 

در پی حادثه تروریستی در روز دوازدهم ماه مبارک رمضان در تهران، که به شهادت و زخمی شدن جمعی از مردم روزه دار انجامید، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیام تسلیتی صادر کردند. متن پیام رهبر معظم انقلاب به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حادثه ی تروریستی روز دوازدهم ماه مبارک رمضان در مرقد امام راحل و در مجلس شورای اسلامی، که به شهادت تعدادی از عزیزان روزه دار و زخمی شدن جمع بیشتری انجامید، نشانه ی آشکاری است از کینه و دشمنی خباثت آلود مزدوران استکبار با ملت شریف ایران و با هر آنچه مربوط به انقلاب و نظام اسلامی و رهبر فقید عظیم الشأن آن است. این گونه جنایات که حاکی از خباثت و در عین حال، حقارت مباشران و نیز آمران و مسببان آن است، بسی کوچکتر از آن است که در عزم ملت ایران خللی ایجاد کند. نتیجه ی قطعی این ها چیزی جز افزایش نفرت از دولت های آمریکا و عوامل آنان در منطقه همچون سعودی نیست. ملت ایران، متحد و با عزم راسخ به پیش خواهد رفت ان شاءالله. یاد شهیدان این حادثه را گرامی می دارم و به خانواده های آنان تبریک و تسلیت عرض می کنم و بهبود مجروحان و آسیب دیدگان را از خداوند متعال مسألت می کنم.

سید علی خامنه ای

۱۹ خرداد ۱۳۹۶

 

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :