پنج شنبه - 2019 ژانوِيه 24 - 18 جمادي الاول 1440 - 4 بهمن 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 204883
تاریخ انتشار : 20 اسفند 1395 11:25
تعداد بازدید : 581

مدرسه علمیه حضرت معصومه (علیها السلام)

گزارش فعالیت های تبلیغی مدرسه علمیه حضرت معصومه (علیها السلام) جهت پذیرش سال تحصیلی 97-96

گزارش فعالیت های تبلیغی مدرسه علمیه حضرت معصومه (علیها السلام) جهت پذیرش سال تحصیلی 97-96

اولین جلسه تبلیغ جهت پذیرش سال تحصیلی 97-96 مدرسه علمیه حضرت معصومه (سلام الله علیها) در تاریخ 95/11/17 در دبیرستان غیرانتفاعی دخترانه علوی واقع در خیابان ایران، با حضور 150 نفر از دانش آموزان پایه سوم و با سخنرانی سرکار خانم خدیجه موسوی استاد محترم تفسیر حوزه با موضوع " لزوم کسب معارف دینی و بررسی معظلات جامعه زنان" صورت گرفت.

جلسه دوم تبلیغ حوزه در تاریخ 95/11/23 در در دبیرستان غیرانتفاعی دخترانه علوی واقع در خیابان ایران، با حضور 150 نفر از دانش آموزان پایه سوم و چهارم با سخنرانی سرکار خانم سایه همدانی استاد محترم حوزه برگزار گردید. در این جلسه، سخنرانی با موضوع " لزوم کسب معارف دینی و مشکلات جامعه و جامعه زنان" صورت گرفت و ایشان در خصوص اینکه دشمن در تلاش است تا دین را از بین ببرد و در نهایت معرفی حوزه و نحوه پذیرش آن، به ایراد سخن پرداختند و پس از پایان سخنرانی، پرسش و پاسخ بین دانش آموزان و خانم همدانی و طلبه­های همراه صورت گرفت و بروشورهای تبلیغی و کتاب­هایی جهت برگزاری مسابقه در مدرسه، بین دانش ­آموزان پخش شد. قابل ذکر است که دانش آموزان پایه چهارم بیشتر علاقه مندی نشان می­دادند و  استمرار کار در فضای مدارس از پایه دهم بسیار تاثیرگذار است.


جلسه سوم تبلیغ حوزه در روز 95/12/7 در دبیرستان دخترانه غفاری واقع در خیابان شهید مدنی با حضور 100 نفر از دانش آموزان پایه سوم و چهارم با سخنرانی سرکار خانم همدانی به صورت کلاس به کلاس، در مورد اهمیت و ضرورت کسب علوم دینی و پاسخ به سوالات و شبهات دختران جوان برگزار گردید.

همچنین 10 نفر از طلاب محترم در مراسم راهپیمایی 22 بهمن، بروشورهای معرفی حوزه علمیه حضرت معصومه (علیها السلام) را در میان دختران و خانم­های جوان توزیع کردند.در تاریخ 95/12/11 بروشورهای پذیرش حوزه­ های علمیه خواهران که از مرکز دریافت گردیده بود، بین طلاب توزیع گردید تا به مناسبت ایام فاطمیه دوم، در مجالس عزاداری خواهران در محله­ های خود توزیع کنند. همچنین بروشورهای پذیرش در مراسم عزاداری که به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) در ایام فاطمیه هر روز از ساعت 9:30 الی 10:30 در مدرسه علمیه حضرت معصومه (سلام الله علیها) برگزار می گردید، در بین عزاداران فاطمی توزیع شد.


همچنین نمایشگاه کتاب «ریحانه النبی» به مناسبت ایام فاطمیه از تاریخ 95/12/14 لغایت 95/12/22 برای بازدید طلاب در سالن اجتماعات حوزه دایر گردید و زمینه مناسبی را برای پخش بروشورهای تبلیغی حوزه در بین بازدیدکنندگان محترم فراهم آورد.
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :