چهارشنبه - 2020 مي 27 - 5 شوال 1441 - 7 خرداد 1399
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 203935
تاریخ انتشار : 14 اسفند 1395 11:29
تعداد بازدید : 466

مدرسه علمیه زهرای اطهر(س)

برگزاری همایش دختران خورشید بر لبه تاریکی

برگزاری اولین همایش تبلیغی برای جذب دانش آموزان با عنوان «دختران خورشید بر لبه تاریکی» در مدرسه علمیه زهرای اطهر(سلام الله علیها)

**برگزاری اولین همایش دختران خورشید بر لبه تاریکی**


       

مدرسه علمیه زهرای اطهر(سلام الله علیها) به منظور معرفی حوزه به دانش آموزان و تلبیغ و جذب ایشان به فراگیری معارف اسلامی؛ همایشی با عنوان « دختران خورشید بر لبه تاریکی» را برگزار نمود.

      

در راستای تبلیغ همایش مذکور، همکاران حوزه علمیه، به مدارس اطراف رفته و به صورت حضوری از مدیران محترم این مدارس دعوت به عمل آوردند. از بین مدارس دعوت شده؛ مدارس «خدیجه جهان»، «مکتب القرآن»، «شهید بهرامی»، «شهید حاتمی» و «فرهنگ فاطمی»؛ دانش آموزان برگزیده خود را به این همایش آوردند. تعداد دانش آموزان شرکت کننده در حدود 100 نفر بوده اند.


                                        


در بدو ورود دانش آموزان و مربیان محترمشان، با گل و بسته های تبلیغی و پذیرایی، به ایشان خوش آمد گفته شد.


همایش با تلاوت قرآن کریم و همخوانی سرود ملی و دعای فرج توسط حضار؛ آغاز گردید. سپس استاد بزرگوار «سرکار خانم قندهاری» سخنانی را جهت معرفی حوزه علمیه و جذب مخاطبان به تحصیل علم در مکتب اهل بیت (علیهم السلام) ایراد نمودند.

پس از آن جناب آقای «قنبری» درباره آسیب­های فضای مجازی و راه­های استفاده صحیح از این فضا برای دانش آموزان سخنرانی نمودند.

            

سپس طلاب حوزه علمیه، نمایشی با عنوان «کشتی پهلو گرفته» به مناسبت شهادت بانوی دو عالم حضرت زهرا (سلام الله علیها) اجرا کردند که بسیار مورد توجه طلاب قرار گرفت.

پس از پایان برنامه؛ نماز جماعت با حضور طلاب و برخی از دانش آموزان و مربیان ایشان، برپا گردید.

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :