چهارشنبه - 2019 ژانوِيه 23 - 17 جمادي الاول 1440 - 3 بهمن 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 200389
تاریخ انتشار : 3 مهر 1391 13:36
تعداد بازدید : 414

آیین آغاز سال تحصیلی حوزه علمیه کوثر برگزار شد

آیین آغاز سال تحصیلی جدید حوزه علمیه خواهران کوثر تهران صبح امروز با سخنرانی حجت الاسلام آقامیری برگزار شد.
آیین آغاز سال تحصیلی جدید مجتمع آموزش علوم اسلامی خواهران کوثر تهران پیش از ظهر امروز، با سخنرانی حجت الاسلام سید مهدی خاموشی، رییس سازمان تبلیغات اسلامی و با حضور حجت الاسلام سید محمدرضا آقامیری، سرپرست مدیریت حوزه علمیه خواهران استان تهران، اساتید و طلاب این حوزه علمیه برگزار شد.

در ابتدای این مراسم، خانم دکتر جلالی مدیر مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر تهران با اشاره به پیشرفت درسی و پژوهشی طلاب نسبت به سال گذشته و ارتقای کیفی و کمی پایان نامه های طلاب این مدرسه علمیه تصریح کرد: بحمدالله در سطح دو، 950 پایان نامه دفاع شده در دویست موضوع به نگارش درآمده و اکثر موضوعات انتخاب شده،اجتماعی، فقهی و فرهنگی است و در بخش فرهنگی، کلاس های آموزشی تبلیغ و کلاس های فوق العاده در موضوعات مختلف برگزار شده است.

وی در ادامه افزود: با توجه به امتیاز دهی مرکز مدیریت، حوزه علمیه کوثر در سطح پژوهشی، جزء مدارس ممتاز پژوهشی است و در جشنواره علامه حلی سال گذشته، مقالات دو نفر از طلاب این مدرسه، مقام دوم و سوم را کسب کردند.

در ادامه حجت الاسلام خاموشی با اشاره به ارتقای علمی و پژوهشی حوزه علمیه خواهران کوثر تهران اظهار داشت: حوزه علمیه کوثر با برنامه ریزی کیفی و راهبردی، باید به رتبه اول حوزه علمیه خواهران کشور برسد و رقابت های علمی و پژوهشی این مجتمع علمی، باید کیفی سازی شود.

وی در ادامه افزود: موضوعات انتخاب شده برای پایان نامه های طلاب، باید موضوعات کاربردی فرهنگی و اجتماعی روز باشد که از مقالات و پایان نامه ها در مراکز علمی مختلف و سطح جامعه استفاده شود.

در پایان حجت الاسلام آقامیری در سخنان کوتاهی با اشاره به جایگاه حوزه علمیه خواهران کوثر تهران ابراز داشت: دلیل عمده برتری علمی و پژوهشی حوزه علمیه خواهران کوثر تهران، ریاست و مدیریت عالی حجت الاسلام خاموشی بر این مجتمع آموزشی است که به نظر من، این حوزه علمیه بهترین حوزه علمیه خواهران در سطح تهران و کشور است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :