دوشنبه - 2018 اکتبر 15 - 5 صفر 1440 - 23 مهر 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 195359
تاریخ انتشار : 19 آبان 1395 1:24
تعداد بازدید : 314

مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها-ری

جلسه هم اندیشی

معصومه وحیدی، معاون پژوهش مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها- ری از برگزاری جلسه هم اندیشی در تاریخ سه شنبه هجدهم آبان ماه از ساعت 30/9 الی 13 در سالن اجتماعات کتابخانه این مرکز با حضور کتابداران مدارس علمیه خواهران استان تهران و خانم اسدزاده خبر داد. وی افزود:این جلسه هم اندیشی به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی با هدف تعامل و هم اندیشی و تبادل اطلاعات کتابداران مدارس علمیه خواهران استان تهران درباره برنامه کاوش و فراکاوش برگزار گردید که در آن اسدزاده به عنوان مسئول کتابخانه این مرکز با استفاده از برنامه پاورپوینت به ارائه مطالب در زمینه برنامه کاوش و فراکاوش پرداخته و سپس حاضرین بحث و گفتگو کردند.


معصومه وحیدی، معاون پژوهش مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها- ری از برگزاری جلسه هم­اندیشی در تاریخ سه شنبه هجدهم آبان ماه از ساعت 30/9 الی 13  در سالن اجتماعات کتابخانه این مرکز با حضور کتابداران مدارس علمیه خواهران استان تهران و خانم اسدزاده خبر داد.

وی افزود:این جلسه هم­اندیشی به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی با هدف تعامل و هم­اندیشی و تبادل اطلاعات کتابداران مدارس علمیه خواهران استان تهران  درباره برنامه کاوش و فراکاوش برگزار گردید که در آن اسدزاده به عنوان مسئول کتابخانه این مرکز با استفاده از برنامه پاورپوینت به ارائه مطالب در زمینه برنامه کاوش و فراکاوش  پرداخته و سپس حاضرین  بحث و گفتگو کردند.

در ادامه این گفتگوها کتابداران اتفاق نظر پیدا کردند که در امر گردش و امانت کتاب به مراجعه­کنندگان اموری را یکسان سازی نمایند از جمله در باره امانت دادن کتاب­ها استفاده از کارت طلبگی طلاب یا معرفی نامه از سوی مدارس خود داشته باشند.

همچنین از جمله پیشنهادهایی که در این جلسه مطرح شد این بود که حتی­المقدور هر 2 ماه یکبار کتابداران خود را موظف به تشکیل و حضور این جلسه­ها نمایند تا این­که اطلاعات و نحوه خدمت­رسانی به طلاب و اساتید و مراجعه­کنندگان بروز باشد و توانایی پاسخگویی به کلیه نیازهای مراجعه­کنندگان را داشته باشند.

در پایان جلسه کتابداران از مخزن کتابخانه بازدید کردند.

گفتنی است در ابتدای مراسم آیاتی از کلام الله مجید تلاوت گردید؛و قابل ذکر است به کلیه مدعوین بسته­ها فرهنگی اهدا و در پایان نیز از آنان پذیرایی صورت گرفت.

                                                                                                         


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :